Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Savaşçı’ya büyük ilgi! Savaşçı fragmanı, konusu, oyuncu kadrosu merak ediliyor

Magazin

26 Ocak 2017 Perşembe 02:09:25

Son Güncelleme: 04/07/2018 13:36:14

Savaşçı’ya büyük ilgi! Savaşçı fragmanı, konusu, oyuncu kadrosu merak ediliyor

Fox Tv’nin yeni dizisi Savaşçı büyük ilgi gördü. Daha başlamadan Savaşçı dizisinin fragmanı, dizi konusu, oyuncu kadrosu ve nerede çekildiği gibi sorular dizi severler tarafından merak edilmeye başlandı.

Savaşçı'ya büyük ilgi! Savaşçı fragmanı, konusu, oyuncu kadrosu merak ediliyor

Savaşçı dizisinin nerede çekildiği, oyuncu kadrosu ve genel konusu hala kamuoyu ile paylaşılmış değil. Limon Film – Hayri Aslan’ın yapımcılığını üstlendiği dizi ile ilgili paylaşılan tek ayrıntı fragman ve tanıtım bülteni.

Savaşçı dizisi 1 yıla yakındır üzerinde çalışılan bir proje, ve büyük bir özenle hazırlanıyor. Bu gizliliğin sebebi de bu.

Dizi hakkında bilinen ise, Özel Kuvvetler Komutanlığına bağlı, ‘Bordo Bereliler’ olarak bilinen ekibe mensup bir timin hikayesini konu alacağı.

Savaşçı için yayıncı kanaldan, dizi ile ilgili verilen tüyo şöyle: SAVAŞÇI, öyküsü, anlatımı ve yapım standartları ile Türk televizyonlarında da bir ilk olacak. Onlar, dünyanın en zor şartlarında görev yapan, akla gelebilecek tüm güçlüklere katlanan adanmış kahramanlar. Oğullarımız, kardeşlerimiz; bu ülkenin çocukları. Namlunun ucunda geçen hayatlarını sadece şehitlik haberlerinde fark ettiğimiz yiğitler.

Onlar ölümün, yaşamın, ülke ve onurun tüm ağırlığını genç omuzlarında bayrak gibi taşıyanlar. Onlar vatan sevgisinden söz etmek yerine, vatana en değerli şeylerini, canlarını adayanlar. Onlar Türkiye’nin sıkılmış yumrukları; onlar Türk Ordusunun gözbebeği.

Onlar Çin sarayında Kürşat, Malazgirt’te süvari, Tuna’da akıncı, Sakarya’da kuvvacı, Kıbrıs’ta mücahit. SAVAŞÇI, kan ve canla, özveri ve sevgiyle, ter ve gözyaşıyla tutuşmuş, hiç sönmeyecek bir ocağın öyküsü.

Ama isimleri daima aynı: Mehmetçik!

Savaşçı Dizi Fragmanı

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı