Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Meryem 7. Bölüm Fragmanı Kanal D Yayınlandı mı?

Dizi Haberleri

6 Eylül 2017 Çarşamba 23:36:23

Son Güncelleme: 04/07/2018 16:30:41

Meryem 7. Bölüm Fragmanı Kanal D Yayınlandı mı?

Savaş, Oktay’ın rüşvet aldığından artık emindir! Meryem’in yayınlanan son bölümünde, Yurdal Sargun ve Savcı Oktay arasında ki iş birliğinin farkına varan Savaş, bu rüşveti Meryem’e kanıtlamaya çalışır.

Savaş rüşveti kanıtlamaya çalışıyor Meryem 7. Bölüm Fragmanı

Yurdal kayıplara karışınca, holdingin veliahtı Savaş göz altına alınır. Emniyet’te olduğu sırada ağaç eve Derin ile Oktay’ın birlikte gittiklerini öğrenen Savaş, ikisinin arasında bir iş birliği olduğundan şüphelenir.

Yurdal, Turan’ın evinde bulunan belge için Oktay’a yapacağı ödemeyi, farklı bir kanal üzerinden gerçekleştirir. Bu planları ile ilgili her şey yolunda gibi görünse de, Savaş’ı göz ardı etmişlerdir. Savaş’ın Oktay’ın aldığı rüşveti kanıtlamasına ramak kalmıştır, hem de bu kez bu kanıtlardan Meryem’in haberinin olmasını da sağlayacaktır.

MERYEM’İN SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Savaş, kendisi gibi mağdur olan Meryem’e yardım etmekte kararlıdır. Meryem’in gerçekleri görmesi için uğraş veren Savaş, onu Oktay konusunda uyarır. Oktay’ın kirli işlere karıştığını ve rüşvet aldığını iddia eden Savaş, Meryem’e bunu kanıtlamak için uğraş verir. Oktay’ın babası Yurdal Sargun’la birlikte çalıştığını söyleyen Savaş, Meryem’in ona daha fazla inanamamasına çaba sarf eder.

MERYEM 7. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı