Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sarp Levendoğlu’ndan evlilik sonrası sıkı takip

Magazin

20 Ocak 2017 Cuma 10:43:09

Sarp Levendoğlu’ndan evlilik sonrası sıkı takip

Küçük Ağa dizi setinde başlayan aşk, evliliğe dönüşmüş ve Sarp Levendoğlu ile Birce Akalay 2014 yılında Dünya evine girmişti.

Sarp Levendoğlu'ndan evlilik sonrası sıkı takip

Geçtiğimiz günlere kadar evlilikleri ile ilgili herhangi bir pürüz görünmeyen, hatta Deli Ormanlı filminde birlikte boy gösteren çiftin evlilikleri, film sonrasında bir anda sarsılmıştı.

İddialara göre aynı filmde rol alan Derya Şensoy ile Sarp Levendoğlu arasında bir yakınlaşma olmuş, tüm yaz boyunca da ikili sık sık bir araya gelmişlerdi.

Bu gelişmeler sonrasında eşinden boşanmaya karar veren Birce Akalay ve Levendoğlu sosyal medya hesaplarından birbirlerinin takibini kesmiş, birlikte oldukları fotoğrafları da silmişlerdi.

Geçtiğimiz günlerde davası görülen ve tek celsede anlaşmalı olarak boşanan çiftin 2 yıllık evlilikleri sonlandırılmış oldu.

Atv’de başlayan yeni dizi Ölene Kadar’da boy gösteren Sarp Levendoğlu, boşanma sonrasında şaşırtan bir harekette bulundu. Boşanma öncesi takibi bıraktığı eski eşini sosyal medya da tekrar takip etmeye başlayan Levendoğlu’nun bu hareketi de kafalarda soru işareti oluşturdu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı