Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Şarkıcı İntizar Skandalın Ardından İlk Kez Konsere Çıktı! Olay Sözler!

Magazin

7 Ağustos 2018 Salı 14:55:54

Şarkıcı İntizar Skandalın Ardından İlk Kez Konsere Çıktı! Olay Sözler!

Mustafa Ceceli’nin eski eşi Sinem Gedik’le eşcinsel sevişme görüntüleri ortaya çıkan şarkıcı İntizar yaşanan skandalın ardından ilk kez sahneye çıktı! Uşak konserinde hayranlarıyla buluşan şarkıcı İntizar, görüntülerle ilgili ne söyledi? İntizar, hayranlarına skandalla ilgili ne söyledi? Sinem Gedik’le eşcinsel ilişkisi ortaya çıkan İntizar bakın neler söyledi…

Mustafa Ceceli’nin eski eşi Sinem Gedik ile birlikte skandal görüntüleri ortaya çıkan İntizar, olayın ardından ilk kez Uşak’ta sahne aldı! Uşak Konserinde sevenleriyle bir araya gelen İntizar, skandala ilişkin açıklamalar da yaptı! Şarkılarına başlamadan önce bir açıklama yapan İntizar, konuşmasında “Benim hiç kimseye kötülüğüm dokunmadı, Etrafımızı ne kötüler sarmış, ne ara bu kadar çirkin ve kötü kalpli olduk?” dedi. Sözlerini “Bu filmin sonunu merak ediyorum.” diyerek tamamlayan İntizar, ardından da şarkılarıyla izleyenleri coşturdu.

Son dönemde magazin gündeminden düşmeyen ünlü şarkıcı İntizar Uşak / Sivaslı’da konser verdi! Olayların ardından ilk kez bir konserde insan karşısına çıkan İntizar, konser başında ve konser aralarında seyircileriyle dertleşti. Konserin sonunda Sivaslı Belediye Başkanı Nihat Sazlıgöl’de İntizar’a plaket takdim etti. İntizar’da kendisini ilçeye davet ettiği ve böyle bir fırsat verdiği için Belediye Başkanına teşekkür etti.

İNTİZAR – SİNEM GEDİK SKANDALINDA MUSTAFA CECELİ DETAYI!

İntizar’la Sinem Gedik skandalının videosunu yayınlayan veya servis eden kişinin ilk etapta Mustafa Ceceli olduğu iddia edilmiş ancak ardından Ceceli yaptığı açıklamada bu görüntülerin 3. bir kişi tarafından kendisine iletildiğini açıklamıştı! İntizar ile Mustafa Ceceli’nin davalık olup olmayacağı merak konusu olurken şuan için 2 taraf davalı duruma düşmedi!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı