Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Şarkıcı İntizar kimdir? Eşcinsel mi? Sinem Gedik’le fotoğrafları ve videosu var mı

Magazin

14 Temmuz 2018 Cumartesi 01:20:18

Son Güncelleme: 14/07/2018 16:02:34

Şarkıcı İntizar kimdir? Eşcinsel mi? Sinem Gedik’le fotoğrafları ve videosu var mı

Günün magazin bombası patladı! Mustafa Ceceli bebeğinin velayetini almak için verdiği belgelerde, eski eşi Sinem Gedik’in şarkıcı İntizar’la aşk yaşadığını gösteren fotoğraflar ve videoların olduğunu söyledi. Gecenin magazin bombaıs büyük ses getirecek cinsten.

Şarkıcı İntizar kimdir? Yıllardır dinlediğimiz İntizar’ın bugün Cengiz Semercioğlu tarafından yazılan haberde Mustafa Ceceli’nin boşanma sebebini açıkladı. Buna göre Mustafa Ceceli eski eşi Sinem Gedik’den neden boşandığı ortaya çıktı. Şarkıcı İntizar ve Sinem Gedik’in yaşadıkları aşk nedeniyle Ceceli’nin boşandığı iddia edildi.

Sinem Gedik’in İntizar’la ilişkisi var!
Cengiz Semercioğlu 14 Temmuz 2018 tarihinde yayınladığı köşe yazısında, şarkıcı İntizar ve Sinem Gedik’in aşk yaşadığını ve bu sebeple boşanma gerçekleştiğini iddia etti. Elinde fotoğraf ve videoların olduğu bu sebeple çocuğunu Ceceli’nin bakmak istediği avukata verildi. Peki İntizar kimdir? Bildiğimiz Sanatçı intizar mı bunu yapan!

Şarkıcı İntizar Kimdir?

Şarkıcı İntizar 1974 doğumlu. Tuncelili olan sanatçı asker bir babanın kızı. Babasının asker olması nedeniyle Manisalıyım,İzmirliyim, Tunceliliyim demektedir. Sibel Can’ın bir konserinde keşfedilip yükselmesi sürdü.

Yıllardır Eşcinsel iddiaları vardı!

Sanatçı hakkında Erol Köse İntizar Eşçinsel dediği için oldukça zor zamanlar geçirmişti. Şimdi bu iddialar sonrası yine zor zamanlar onu beklemekte.

Konuyla ilgili İntizar, Beni bitirme çabaları bunlar. Bende Mustafa Ceceli hakkında bildiklerini anlatacağım dediği ve şimdi ne konuşması yapacağı merak ediliyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı