Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Şarkıcı Hatice ahlaksız teklifi açıkladı!

Magazin

29 Aralık 2017 Cuma 17:47:50

Son Güncelleme: 29/12/2017 17:48:00

Şarkıcı Hatice ahlaksız teklifi açıkladı!

Şarkıcı Hatice sosyal medyadan gelen ahlaksız tekliflere ateş püskürdü.

Sosyal medya siber zorbalığın en fazla yaşandığı alanların başında geliyor. Ünlü isimler ise siber zorbalığın en fazla yakınında olan ve en fazla mağdur olan gruplar arasında ilk sıralarda yerini alıyorlar. Başta kadın sanatçılar olmak üzere erkek sanatçılar dahi siber zorbalığa ve tacize uğrarken, sosyal medya siteleri bu konuda Amerika başta olmak üzere birçok ülkede aktif olarak siber zorbalığa karşı kampanyalar düzenliyor, bu tür vakaları engelleyebilecek politikaları sürekli güncelliyorlar.

”Dubai’li Bir İş Adamı 100.000 Dolar Teklif Etti”

Şarkıcı Hatice ise geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’nda bir AVM’den çıkarken magazin muhabirlerine yaptığı açıklamasında kendisine bu tür teklifler geldiğini açıkladı. Dubai’li bir iş adamının kendisine ”2 gece misafirim olun 100.000 dolar vereceğim” teklifinde bulunduğunu açıklayan ünlü şarkıcı, kendisine bu yönde tekliflerin sık sık geldiğini ve hesap değiştirerek kendisine bu tarz tekliflerde bulunanların olduğunu açıkladı.

Yakın zamanda birkaç kişiyi daha eğer ki tacize devam ederler ise ifşa edecek olduğunu açıklayan ünlü şarkıcı üstünde bulunan eski sevgilisinin hediye ettiği kürkün tamamının gerçek olmadığını ve kendisine hayvan hakları savunucularının kızmaması konusunda uyarıda bulundu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı