Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Şarkıcı Göksel: Çekmeyin dişlerimi yeni yaptırdım

Magazin

28 Aralık 2017 Perşembe 20:44:31

Son Güncelleme: 28/12/2017 20:49:14

Şarkıcı Göksel: Çekmeyin dişlerimi yeni yaptırdım

Şarkıcı Göksel dişlerini yeni yaptırdığını belirterek poz vermek istemedi.

Dün akşam Nişantaşı’nda görüntülenen şarkıcı Göksel, muhabirleri görür görmez kaçmak isterken muhabirlerin engeli ile karşı karşıya kaldı. İlk önce karşısında muhabirleri görmesinin ardından büyük şaşkınlık duyduğu göze çarpan Göksel’in daha sonrasında muhabire dönerek ”daha yeni dişlerimi yaptırdım, çekmeyin” diyerek kendisinin pozlarının çekilmemesini istedi. Kameraman ve muhabir ise fotoğraflarını çekmekte ısrar edince hemen ardından dişlerini göstererek poz veren şarkıcı Göksel, diş yaptırdığı için poz vermek istemediğini, ancak sonunda mecbur kalarak dişlerini göstererek poz vermek zorunda kaldığını belirtti.

Hemen Ayrıldı

Daha sonrasında poz vermesinin ardından muhabir ve kameraman tarafından daha fazla ısrarcı olunmaması üzerine evine gitmek üzere arabasına doğru ilerlediği ifade edilen şarkıcının yeni dönemde çıkaracak olduğu şarkı ve albümlerin olup olmadığı gibi sorulara yanıt vermemesi hayranlarını üzdü. Şarkıcı Göksel‘in birçok hayranı olduğu gibi Türkiye’de çok fazla tanınan isimler arasında yerini alan ünlü isim olduğu biliniyor.

Ancak ünlülerin bu tür poz vermeme istekleri başta hayranlarını üzmekle birlikte sosyal medyada da çalışanlara zorluk çıkardıklarından dolayı tepki çekiyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı