Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sarı Melekler’in yayınlanacağı kanal belli oldu!

Dizi Haberleri

8 Eylül 2017 Cuma 14:57:36

Sarı Melekler’in yayınlanacağı kanal belli oldu!

Son günlerde Eda Erol ile nişanını atması ile gündemde olan şarkıcı, oyuncu ve sunucu Alişan’ın yıllardır birlikte program sunduğu, bir dönemde Cennet Mahallesi’nde birlikte rol aldığı Çağla Şikel ile rol alacağı dizinin kanalı belli oldu.

Sarı Melekler'in yayınlanacağı kanal belli oldu!

Hali hazırda yapımcılığını üstlendiği Kanal D ekranlarında Arka Sokaklar’ı yayınlayan Erler Film-Türker İnanoğlu’nun yapımcılığını üstlendiği Sarı Melekler’de Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak.

Resul Ertaş’ın senaryosunu kaleme aldığı Deniz Çelebi ve Levent Gürkan’ında yönetmenliğini üstlendiği Sarı Melekler’de, Alişan, taksici Metin karakterine hayat verirken, eşi Füsun karakterini de Hande Katipoğlu canlandıracak.

ÇAĞLA ŞİKEL YENGE OLUYOR

Kuaför Seher rolü ile dizi de izleyici karşısına çıkacak olan Çağla Şikel, Alişan ile aynı durakta taksicilik yapan kardeşi Çetin’in eşini oynayacak. Seher ve Füsun birbiri ile anlaşamazken, Alişan’ın Bilge adında bir kızı, Çağla Şikel’in de Yamaç isminde yaramaz bir oğlu da izleyenlerin karşısına çıkacak.

Taksi durağının sahibi 55 yaşında ki Neriman Anne, vefat eden eşinin yerine taksi durağının başına geçiyor. Henüz bu rolü kimin canlandıracağı ile ilgili cast çalışmaları devam ederken, Ali Baba ve 7 Cüceler filminde rol alan Irina Ivkina’da, taksi durağı şoförlerinden Selim’in eşini oynayacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı