İlk Fragmanı ile dikkat toplayan ve Star TV’nin merakla beklenen iddialı dizisi Sana Söz'ün bilindiği üzere Cuma günleri ekranda yer alması bekleniliyordu. Ancak son dakika değişikliği geldi!

Ciddi bir hayran kitlesi olan ve özlenen başarılı oyuncu Nehir Erdoğan ve yine başarılı bir diğer oyuncu Erkan Petekkaya'nın başrollerini paylaşacağı Star TV’nin yeni dizisi ‘’Sana Söz’’ ekranlarda yer almak için geri sayıma başladı.

03 Medya iki dizisinin farklı kanallarda aynı günde yer alması durumuna el koyarak Sana Söz'ün gününü değiştirdi. Sana Söz dizisi aynı yapım şirketinin SHow Tv'de başlayacak olan yeni dizisi Aziz ile karşı karşıya gelmesi nedeniyle Cuma gününden Çarşamba akşamlarına alındı.

Sadakatsiz dizisinin düşen reytinglerini fırsat saydılar!

Genco Özak Adım Farah dizisine katıldı! Genco Özak Adım Farah dizisine katıldı!

Yapım şirketinin ve kanalın Çarşamba akşamını seçmesi Sadakatsiz'e rakip olabilecek mi yorumlarını gelen son reytinglerle değiştirdi. Son haftalarda reytinglerde düşüş yaşayan Sadakatsiz dizisi bakalım Sana Söz'ün yayınlanması ile iyice düşecek mi?

Şenol Sönmez’in yönetmenliğini üstlendiği Star TV’nin yeni dizisinin konusu bilindiği üzere Müge Anlı programından çıkış alınarak senaryolaştırılmış durumda. Dizide Nehir Erdoğan halk tarafından desteklenen ve sıkı takip edilen ve cinayetleri çözmeye uğraşan bir televizyon yıldızıdır. Televizyondaki başarı ve mutluluğunu ailesinde de yakaladığına ve yaşadığına olan inancı bir gün üzerinde çalıştığı yeni bir vakanın avukat olan eşine uzanması ile sarsılacaktır. 

Oyuncu kadrosunda Serkan Altunorak, Ayçin İnci, Aslıhan Kapanşahin, Hivda Zizan Alp ve Cansin Çekili de yer aldığı Sana Söz adlı yeni dizinin Kasım ayının ikinci haftası ekranlara gelmesi bekleniyordu. Bu bilgiye ek olarak son dakika alınan habere göre ise bu merakla beklenen yeni dizi, Kanl D’nin uzun süredir reyting rekortmeni ‘’Sadakatsiz’’ dizisine rakip olma kararı alınarak Çarşamba günleri ekrana gelmesine karar verildiği öğrenilmiş durumda. Bu iddaalı kararın doğru olup olmadığını yakın zamanda görüyor olacağız.