Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Şahin Irmak ve Asena Tuğhal çifti düğün için mekan bakıyor

Magazin

20 Ocak 2017 Cuma 10:34:55

Şahin Irmak ve Asena Tuğhal çifti düğün için mekan bakıyor

Ünlü oyuncular Asena Tuğhal ve Şahin Irmak düğünlerini yurt dışında yapmaktan vazgeçti! Yaz’a planladıkları düğün için mekan araştırmasına başladılar.

Şahin Irmak ve Asena Tuğhal çifti düğün için mekan bakıyor

Bir süredir birlikte olan Irmak ve Tuğhal çifti düğünlerini yurt dışında yapmayı planlıyorlardı. Ancak Tuğhal’den gelen son bilgiler bu fikirden vazgeçildiği oldu.

en son Kertenkele dizisinde oyunculuk yapan Asena Tuğhal, geçtiğimiz günlerde Akmerkez’de objektiflere yakalanmıştı. Basın mensupları ile sohbet eden Tuğhal, düğünü yurt dışında yapmaktan vazgeçtiklerini söyledi.

Şahin Irmak’ın kendisini cam boyamaya yönlendirmesi üzerine bu hobi ile ilgilenerek vakit geçirdiğini anlatan güzel oyuncu, kariyeri ile ilgili olarak yeni dizi projelerinin geldiğini ve bunları değerlendirdiğini dile getirdi.

Irmak ile Dünya evine girmeye hazırlanan Tuğhal, yaz’a girmeden evlenmeyi planladıklarını da belirtti.

Düğün için yurt dışı fikrinden vazgeçtiklerini, düğünleri için mekan arayışı içerisinde olduklarını söyledi. Oyuncunun sağ işaret parmağında ki yüzük dikkat çekince, “Annemin yüzüğüydü. Bana uğur getiriyor. Parmağımdan çıkarmamaya çalışıyorum” dedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı