Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Şahan Gökbakar’dan ”Yılbaşı” açıklaması

Magazin

30 Aralık 2017 Cumartesi 18:17:14

Şahan Gökbakar’dan ”Yılbaşı” açıklaması

Şahan Gökbakar, Instagram hesabından eleştirilere yanıt verdi.

Komedyen Şahan Gökbakar, Instagram hesabı üzerinden bugün eşinin süslediği yılbaşı ağacının fotoğrafını paylaştı. Tüm Türkiye’de yılbaşının haram olduğunu söyleyen azınlık kitlelerden gelen eleştirilere karşın da harekete geçen Şahan Gökbakar, fotoğraf açıklaması olarak ”size ne kardeşim biz yılbaşını kutluyoruz, bakın dalganıza!” diyerek sitem ederken, takipçilerinin tamamına yakınından büyük destek aldı. Birçok genç Türkiye’nin gerici bir ülke olmadığını, dinin kişisel olarak isteğe bağlı yaşanabilecek bir durum olduğuna değinerek yılbaşının haram olmadığını, olsa dahi kendilerinin her sene olduğu gibi bu senede kutlayacak olduklarını belirttiği yorumlar yer aldı.

Piyango Bileti Paylaştı

Gelen eleştirilere karşı bir yanıt daha veren Şahan Gökbakar, Milli Piyango bileti paylaşarak ”eminim eleştirenlerde bu biletten fazlası ile vardır, ne de olsa devletin resmi kurumunun altında yılbaşı ağacı var” benzeri ifade kullanırken daha sonrasında eleştirilerin dozunda azalma olduğu görüldü.

Hediyeleri çok merak ettiğini belirten Gökbakar, eşine Instagram hesabından teşekkür ederken bir yandan da sosyal medya kullanıcıları arasında yılbaşı krizinin yaşanmasının üzücü ancak es geçilemeyecek bir olay olduğu belirtildi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı