Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Şahan Gökbakar’dan Recep İvedik 5 müjdesi

Film Haberleri

30 Aralık 2016 Cuma 19:07:35

Son Güncelleme: 30/12/2016 19:07:42

Şahan Gökbakar’dan Recep İvedik 5 müjdesi

Şahan Gökbakar, sıra dışı kişiliği ile sinema severleri her defasında güldürmeyi başaran kurgusal karakter Recep İvedik için 5. filmin müjdesini sosyal ağdan duyurdu.

recep ivedik 5

Yerli komedi filmleri arasında en çok izlenen kurgusal karakterlerden biri olan Recep İvedik filminin devam halkasında serinin 5. filmi için geri sayıma geçildi. İvedik karakterinin yaratıcısı ve canlandıranı Şahan Gökbakar büyük bir merakl beklenen Recep İvedik 5 filmi ile ilgili sosyal medya sitelerinden instagram üzerinden paylaşımlarda bulundu.

Recep İvedik’in komedi dolu yeni serüvenini izleyeceğimiz devam filminin senaryosu yine Şahan ile serinin 2. filminden bu yana senaryolarına katkıda bulunan Togan Gökbakar tarafından kaleme alınacak. Yine ilk filmden bu yana olduğu gibi serinin 5. filminin yönetmenliğini de Togan Gökbakar üstlenecek.

İlk olarak 2008 yılında vizyona giren film sonrasında 1’e yıl ara ile filmin 2. ve 3’üncüsü çekilmişti. 4. film için 4 yıl bekleyen Gökbakar kardeşler, 2015 yılında sinemaseverler ile buluşan 4. filmin ardından yine izleyicileri çok bekletmeden filmin devamı ile izleyicileri buluşturmayı hedefliyor.

👑 Recep İvedik 5 👑 ŞUBAT 17 👑EFSANE GELİYOR, TÜRKİYE GÜLÜYOR 👑

Şahan Gökbakar (@sahangokbakar) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Recep İvedik 5 için vizyon tarihi olarak 17 Şubat 2017 verildi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı