Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Şahan Gökbakar pürüzsüz suratın sırrını açıkladı

Magazin

23 Aralık 2017 Cumartesi 20:45:01

Son Güncelleme: 23/12/2017 20:38:39

Şahan Gökbakar pürüzsüz suratın sırrını açıkladı

Şahan Gökbakar takipçilerinden gelen ısrarlı sorulara dayanamadı ve yanıt verdi.

Milyonları güldüren adam olarak her alanda kendisini gösteren Şahan Gökbakar, son olarak sosyal medya hesabına gelen sorular sonrasında baskılara dayanamadı ve işin sırrını açıkladı. Sürekli olarak kendisine erkekler ve kadınlar tarafından sorular sorulduğunu ancak en fazla sorulan sorunun genellikle ”bu kadar pürüzsüz suratı nasıl elde ediyorsunuz?” sorusu olduğunu açıklayan komedyen Şahan Gökbakar, bunun sırrının kolay olduğunu belirtti.

Erkeklerin haydari isimli mezeyi yemelerinin yanında sürekli yemek yerine aralıklarla suratlarına da sürmelerini öneren ünlü isim, bu sayede çok daha pürüzsüz ve sorunsuz bir cilde sahip olunabilecek olduğunun altını çizdi.

”Sıvayın ve Bekleyin”

Şahan Gökbakar, öncelikle haydarinin surata sıvanacak olduğunu ve hemen ardından bir süre beklendikten sonra suratın yıkanarak güzelce bir şekilde durulanması gerektiğini belirtti. Suratın durulanması ile birlikte bu işlemin aralıklarla yapılması gerektiğini hatırlatan komedyen, bu sayede pürüzsüz bir cilde sahip olunabilecek olduğunun altını çizdi. Daha önce birçok ünlü ismin suratının pürüzsüz olduğu göze çarpmış ancak pahalı ürünler ve stres faktörünün olmamasından dolayı bu şekilde pürüzsüz bir cilde sahip olabildikleri iddiaları sosyal medyada yankı bulmuştu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı