Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Şahan Gökbakar, Esra Erol’u ti’ye mi aldı?

Şahan Gökbakar, Esra Erol'u ti'ye mi aldı?

Magazin

20 Mart 2017 Pazartesi 14:27:34

Şahan Gökbakar, Esra Erol’u ti’ye mi aldı?

Recep İvedik 5 filmi ile izlenme rekorları kıran Şahan Gökbakar, Esra Erol’un filmde oynamak isterim sözü sonrasında, oyuncu olmak istiyor denilen Esra Erol’a, sosyal medyadan yaptığı bir mesaj ile çağrıda bulunmuştu.

Şahan Gökbakar, Esra Erol'u ti'ye mi aldı?

Evlilik programlarında ki adayların ve sunucularının oynadığı, her şeyin bir numara olduğunun iddia edildiği şu süreçte Şahan Gökbakar’ın paylaşımı da Esra Erol ile dalga geçiyor şeklinde yorumlanmıştı.

Kısa bir süre önce Esra Erol’un programından ayrılan bir aday, sosyal medyada canlı yayın başlatarak her şeyin bir kurmaca olduğunu, herkesin oynadığını ve Esra Erol’un da bunu yönettiğini söylemişti.

Esra Erol’un konuk olduğu Komedi Spaghetti şov’unda sen bir filmde görmek isterim diyen Danilo Zanna’ya, aslında istiyorum açıklamasında bulunması ardından, Şahan Gökbakar’da sosyal medyadan Esra Erol’a bir mesaj göndermişti.

O mesajında “Hemen film çekeriz sana, bence çok iyi oynarsın” demesi, Esra Erol ile dalga geçiyor şeklinde yorumlanınca, Milliyet gazetesinden Emrah Akçay, bu soruyu Esra Erol’a yöneltti.

Esra Erol, dalga mı geçti? sorusuna, “Şahan güzel gönüllü bir adam, benimle dalga geçeceğini zannetmiyorum, bunu yapmaz. teklifi için teşekkür ederim” cevabını verdi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı