Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Safiye İnci kimdir? Atatürk’e Ağır Hakaretler! Tutuklansın

Genel

20 Temmuz 2018 Cuma 23:30:08

Son Güncelleme: 20/07/2018 23:32:10

Safiye İnci kimdir? Atatürk’e Ağır Hakaretler! Tutuklansın

Anıtkabir’de çekilen görüntülerde Safiye İnci isimli bir kara çarşaflı kadının Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e istirahatgâhında ağır hakaretler ettiği yer alıyordu! Sosyal medyayı sallayan görüntülerin yayılmasının ardından Safiye İnci isimli kadının yakalanması ve tutuklanması için eleştiri mesajları yayınlanmaya başladı. Peki Safiye İnci bulundu mu, polis harekete geçti mi?

Bu gün akşam saatlerinde yayılan bir video sosyal medyada gündem oldu! Anıtkabir’de çekildiği belli olan görüntülerde ismi Safiye İnci olarak değerlendirien safiyeinci nickli bir kara çarşaflı kadının Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret içeren sözler sarf ettiği canlı yayın kaydı yer alıyor. Anıtkabir’de Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci isimli kadının sözleri ağıza alınmayacak cinsten! Atatürk için “Tayyip’in b… bile olamaz.” diyen Safiye İnci’nin yakalanması için sosyal medyada adeta kampanya başlatıldı! Görüntüleri yayın politikamız ve Mustafa Kemal Atatürk’e olan saygımızdan dolayı yayınlayamıyoruz.

Atatürk’e ve Cumhuriyet değerlerine ağır hakaretlerde bulunan Safiye İnci kimdir? Henüz bilinmiyor. Gerçek isminin bu olduğu da henüz netleşmedi. Emniyet’ten de Atatürk’e hakaret eden görüntüleri paylaşılan ve sosyal medyada hızla yayılan Safiye İnci hakkında bir açıklama yapılmazken sosyal medya kullanıcılarından çok sayıda Safiye İnce tutuklansın, yakalansın! tarzı mesajlar gönderildi.

ATATÜRK’E HAKARETLER EDEN SAFİYE İNCİ HAKKINDA İŞLEM YAPILACAK MI?

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucu lideri Mustafa Kemal Atatürk hakkında daha önce de gerek televizyonlar da gerekse bu olay gibi birçok münferit hadise yaşanmış, Emniyet Genel Müdürlüğü hızla harekete geçerek Savcılıkla birlikte sanıklar hakkında işlem yapmıştı. Safiye İnci hakkında savcılığın ve polisin harekete geçmesi için sosyal medyada çok sayıda mesaj gönderildi.

1 Yorum

1 Yorum

  1. Osman Adıgüzel

    21 Temmuz 2018 at 01:18

    https://twitter.com/Koalams2/status/1020430490967343104
    ozur dilemiş ama belki o degildir. o olsa bile hukiki işlem yapılsın.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı