Kanal D'nin geçtiğimiz sezon reytinglerde rekor kıran dizilerinden Sadakatsiz dün akşam reytinglerde büyük oy kaybı yaşadı! 24 Kasım 2021 Çarşamba reytinglerinde hem zirve gitti hem tehlike çanları çaldı!

Başrollerinde Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk'un yer aldığı Sadakatsiz dizisinde kötü düşüş yaşandı!

İngiliz BBC yapımı Doctor Foster dizisinden uyarlanan Sadakatsiz dizisi ikinci sezondaki reyting kaybını dün akşam sert bir şekilde yaşadı. İlk sezon sonrası uzatılmak için orjinal senaryodan sapan Sadakatsiz dizis dün akşam reytinglerde beklenmedik düşüş yaşadı.

KARAKTER DEĞİŞİMLERİ TÜRK DİZİ KLASİĞİNE DÖNDÜ

Sadakatsiz dizis ikinci sezonunda konudan karakterlere büyük değişim yaşadı. İlk sezondaki Volkan ve Asya savaşı yerini Volkan'ın Asya ile normalleşmesi Volkan'ın düzgün ve güçlü bir imaj çizmesine Derin'in ise Volkan'a yapışan psikopat kadına dönüşmesine bıraktı.

Sadakatsiz dizisi ikinci sezondaki düşüş Aras karakterine bağlansada da Volkan'ın birden güçlenmesi, Asya gibi güçlü bir kadının Volkan'ın bu kadar yanında tutması, Derin'in ise aciz Volkan sevdalısı psikopat dizinin tek kötüsü gibi gösterilmesi ilk sezondan çok uzaktı.

İlk sezonda Volkan karkaterinin iki kadının hayatını mahvettiği, rahatlığı, kimseyi düşünmeyen tavrı, Asya ile savaşı, Haluk'un parası dışında bir hiç olması yerini Asya'ya naif aşık Volkan'a, paralı güçlü Volkan'a dönüşmesi diziyi aslında bambaşka yöne çevirdi. Asya ve Volkan sahneleri oldukça seyirciyi uzaklaştıran bir hale gitti. Asya kendisine gösterilen ilgiden hoşnut gibi hala Volkan'ı yanında tutabiliyor Volkan oldukça naif bir aşıka çevirildi. Tek sorunlu Derin oldu.

Orjina senaryoda Volkan ve Asya'nın hastalıklı savaşı sonunda olanın ALi'ye olduğunu gösteren dizi klasik bir Türk dizisine çevrildi. 

REYTİNGLER NE DİYOR?

Sadakatsiz dizis dün akşam aldığı reytingle zirveyi kaptırırken ikinci sıradaki yerini aldı. Ancak reytinglerin oranında 1 oranlarında düşme yaşadı.

Teşkilat Cihangir öldü mü? Ceyhan Mengiroğlu diziden neden ayrıldı? Teşkilat Cihangir öldü mü? Ceyhan Mengiroğlu diziden neden ayrıldı?

Bu aslında oldukça büyük bir oran kaybı. Sadakatsiz dizisi AB'deki 1 oranlı oy kaybını haftaya toparlayabilecek mi yoksa düşü devam mı edecek göreceğiz. Ancak güçlü yeni bir dizi rakip olarak gelirse ikincilikte elden gidebilir duruyor. Ancak son sahne gösterdi ki haftaya bomba gibi bir bölüm gelecek gibi görülüyor.