En çok satan Türk Dizisi olmasına çok az kalan Sadakatsiz başarı üzerine başarı, ödül üzerine ödül getiriyor.

Kanal D’nin Çarşamba akşamlarına damga vuran dizisi, Medyapım ve Mednova’nın yapımcılığını üstlendiği, Neslihan Yeşilyurt’un ise yönetmenliğini yaptığı Sadakatsiz ilk günden itibaren ülkemizde yoğun ilgi görmeye devam ederken sosyal medyadaki yerini henüz kimlere kaptırmadı. Her haftaki bölümü ile ülkemizde TT olmayı başaran dizinin yurtdışı başarıları ayrıca parmak ısırttırmaya devam ediyor.

Cansu Dere’nin usta oyunculuğu ile dillere düşen dizi gelişen hikayesi ile her geçen gün bir ismi daha takdirlik oyunculuk konusunda önümüze getirdi. Cavidan karakteri ile bir fenomen yaratan Meltem Boytok’tan mı bahsetsek, Selçuk rolü ile gönüllere taht kuran Tarık Emir Tekin’den mi bahsetsek bilemedik. Hafızalarda bambaşka bir anneyi Gönül karakteri ile yaratan Gözde Seda Altuner’mi desek, sokakta görsek kum torbasına çevirmek isteyeceğimiz Volkan karakterine can veren Caner Cindoruk mu desek? Ya da özellikle son dönemdeki performansı ile bizi bile delirdiğimize ikna edecek bir manyağa dönüşen Derin karakterindeki Melis Sezen mi desek?

650x344-sadakatsiz-35bolum-izle-sadakatsiz-yeni-bolum-izle-1634745794888

Bu kadar başarılı oyunculuklar arasında son bölümleri ile sadece Derin’i değil hepimizi kendisine aşık eden Aras karakteri içerisindeki Berkay Ateş diyerek geçiyor son günlerimiz.

Biz Sadakatsiz ile kendimizden geçerken dizinin ikinci sezonu 65 ülkede yayınlanmaya başladı bile. Yurtdışında da gösterdiği başarıya bakarsak Sadakatsiz karakterleri sadece bizi değil birçok ülkeyi sallıyor şuanda.

İspanya’da tarihi bir rekora da imza arıp haftalardır prime time’da birinciliğini koruyan Sadakatsiz, En İyi Yabancı Drama, En İyi Yabancı Aktör ve Aktris dallarında “PRODU” ödüllerine de aday gösterilmiş durumda.

Taş, Kağıt, Makas dizisi başrolleri Serra Arıtürk ve Ekin Koç oldu! Taş, Kağıt, Makas dizisi başrolleri Serra Arıtürk ve Ekin Koç oldu!

1392921

Konusu ayrı oyuncuları ayrı ilgi toplayan dizi de tabi ki hayatımızda muhteşem kadın Asya figürüne ustalıkla hayat veren Cansu Dere başta olmak üzere tüm ekibi ayrı ayrı kutlamak gerekiyor.

Aslı İngiliz yapımı Doctor Foster dizisinden uyarlanan Sadakatsiz şuana kadar yapılan uyarlamalar arasında en başarılı olanı. Med Yapım’ın uyarlama konusundaki başarı ve deneyimi tabi ki etken bunda. Orjinali iki sezon ve toplamda on bölümden oluşan dizi ülkemizde daha kaç bölüm devam eder bilinmez ama tabi ki gönlümüz daha çok sürmesi yönünde.