Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Saadet Işıl Aksoy, dizi için Türkiye’ye dönmüş

Magazin

23 Mart 2017 Perşembe 11:44:26

Saadet Işıl Aksoy, dizi için Türkiye’ye dönmüş

Halit Ergenç, Bergüzar Korel ve Onur Saylak gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı Perşembe günlerinin sevilen dizisi Vatanım Sensin’in Lucy’si, dizi için Amerika’da ki düzenini bırakıp ülkeye dönmüş.

Saadet Işıl Aksoy, dizi için Türkiye'ye dönmüş

Hürriyet gazetesinde yer verilen röportajında, Vatanım Sensin set şartları ve ülkeye dönüşü ile ilgili konuşan Aksoy, düzene geçmek zor olsa da, set de zorlanmadım dedi.

Vatanım Sensin’in yönetmenliğini yapan Taylan kardeşler yanı sıra Halit Ergenç, Okan Yalabık gibi isimlerle daha önce aynı projede yer alan Aksoy, bu tanıdık isimlerin işini kolaylaştırdığını belirtti.

Muhteşem Yüzyıl’da da aynı isimlerle çalışan Aksoy, röportajında şunları kaydetti:

“Teklif geldiğinde Amerika’daydım. Los Angeles’ta yaşadığım için hızlıca karar verip İstanbul’a gelmek ve hiç mola vermeden çekime başlamam gerekti…

Bu kadar ani bir kararla oradaki düzenimi bırakıp, evimi kapatıp bir anda buradaki düzene geçmek zor olsa da sete alışmakta zorlanmadım…

Yönetmenlerimiz Yağmur-Durul Taylan’la daha önce “Muhteşem Yüzyıl”da çalışmıştım. Yapımcımız Nermin Eroğlu, oyuncu arkadaşlarım Halit (Ergenç) ve Okan’la (Yalabık) da aynı şekilde..Haliyle çalışmaya kaldığımız yerden devam ediyor gibiyiz.”

(Hürriyet)

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı