Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ryan Reynolds Logan dışında bir Deadpool-Wolverine filmi istiyor

Joe Lederer/Twentieth Century Fox Film Corporation

Film Haberleri

31 Aralık 2016 Cumartesi 03:24:40

Ryan Reynolds Logan dışında bir Deadpool-Wolverine filmi istiyor

Ryan Reynolds, Wolverine ve Deadpool’un aynı filmde yer almalarını istediğini ancak bu filmin yakında vizyona girecek olan Wolverine filmi olan Logan olmasını istemediğini söyledi.

ryan reynolds deadpool ve wolverine hakkında konuştu

Ve sonunda beklenen kişi konuştu. “Logan’ın kendisi eşsiz ve mükemmel bir şey.”

Hollywood Reporter’ın editörü Ryan Parker’ın sorusuna yanıt olarak Reynolds, “Bir Deadpool/Wolvie filmi istiyorum. Ancak Logan’ın kendisi eşsiz & mükemmel bir şey. Büyük, kırmızı boş konuşan biri onu burada rahatsız etmemeli,” diye Perşembe günü bir tweet gönderdi.

Yine The Wrap’ın haberine göre, buna yanıt Twitter üzerinden Reynolds’un Logan filmi için Deadpool ile sahne çekimi yaptığı iddialarından bir gün sonrasında geldi. Reynolds, yönetmen James Mangold ve filmin yıldızı Hugh Jackman bunu inkar etti.

Reynolds aynı zamanda Warner Bros’un Wilder’ın Willy Wonka adlı fotoğrafını paylaşıp, yeniden çekimler yaptığına dair spekülasyonlar başladıktan sonra Perşembe günü yeni bir proje hakkında konuştu. (Aslında Parker, Reynolds’a oyuncunun Logan yanıtını ne zaman verdiği ile ilgili soru sormuştu.)

Logan, X-Men karakteri olarak Jackman’in son filmi olarak biliniyor ve filmin fragmanlarında filmin pek de Deadpool’un dahil olabileceği bir içeriğe sahip, olup olmadığı tartışılıyor. Bugüne kadar Deadpool, Wolverine’inin görülmediği tek X-Men filmiydi (her ne kadar Jackman’ın benzeri halkın en seksi adamı kitabının kapağında görülmüş olsa bile.)

Logan 3 Mart’ta vizyonda olacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı