Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Rüya dizisi final kararı aldı, bitiyor

Dizi Haberleri

12 Eylül 2017 Salı 12:12:13

Rüya dizisi final kararı aldı, bitiyor

Show Tv’nin yaz sezonunda izleyicisi ile Salı günü buluşturduğu, geçtiğimiz hafta ise yayın gününü değiştirerek Pazar’a aldığı Rüya dizisinden beklenen kötü haber geldi. Dizinin bitirilmesine karar verildi.

Bir dizinin yayın gününü değişmesi bitirilmeye yaklaştığına dair ilk sinyal olarak görülmektedir. Yine de yeni gününde ne kadar izlenip izlenmeyeceğine

Bir dizinin yayın gününü değişmesi bitirilmeye yaklaştığına dair ilk sinyal olarak görülmektedir. Yine de yeni gününde ne kadar izlenip izlenmeyeceğine bakılır ve bu doğrultu da son karar verilir.

Yaz dizisi olarak ekranlara gelen, Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği Rüya, Salı gününden Pazar gününe alınmıştı. Geçtiğimiz Pazar aldığı reyting’in düşük olması sonrasında, final sinyalleri verdiğini de reyting bildirisinde dile getirdik.

NE ZAMAN BİTİYOR?

Beklenen oldu ve yeni sezonda rekabet şansı olmayan Rüya için final kararı alındı. Henüz kaçıncı bölümde bitirileceği netleşmeyen Rüya’nın, en fazla 2-3 bölüm daha oynatılarak yayından kaldırılacak gibi görünüyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı