Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Rüya 3.Bölüm Fragmanı Yeni Bölümde Evlilik Teklifi ve İntikam Ateşi

Dizi Haberleri

27 Temmuz 2017 Perşembe 11:45:13

Son Güncelleme: 04/07/2018 22:05:33

Rüya 3.Bölüm Fragmanı Yeni Bölümde Evlilik Teklifi ve İntikam Ateşi

Show Tv’nin yaz sezonu dizilerinden Rüya 2. bölümü ile ekranlara gelirken, 1 Ağustos Çarşamba günü yayınlanacak olan yeni bölümünde tanıtım fragmanı bölümün bitimi ile birlikte yayınlandı.

Rüya 3.Bölüm Fragmanı Yeni Bölümde İntikam Ateşi

Hayallerinde tasarımcı olmak isteyen Elif’in, zengin dünyanın tekstil veliahtı Bulut Giray’la tanışması sonrasında başlayan sonsuz aşk’ın konu alındığı dizinin yeni bölümünde Elif, evlilik teklifine yanıt veriyor.

Elif, Bulut’un evlenme teklifini kabul ederken, Alaz ise öfke dolu bir halde intikam alma niyetindedir. Gülendam ise Elif’e rahat vermeye niyetli değildir!

Bulut ve Elif’i ayırma niyetinde olan Gülendam bu uğurda Giray ailesi ile iş birliği yapmaya hazırdır ve Giray ailesine iş birliği teklifinde bulunur.

Dizinin Genel Konusu:

Elif’in üvey annesi tarafından kendinden yaşça büyük inşaatçı Selami ile evlendirilmek istenmesi bunların en başında gelir. Üvey anne fettan Gülendam kendi geleceğini güvence altına almak için daire karşılığı Elif’i satmak istemektedir. İşsiz babasının sıkıntıları, vurdumduymaz abisinin sorumsuzlukları, üvey kız kardeşinin kıskançlıkları ve tüm evin geçimini sağlamaya çalışması Elif’in tüm hayallerine engel olmaktadır. Elif’in bu sonsuz aşkı yaşamaya hakkı yoktur ancak Bulut Giray da Elif ‘i kolay kolay bırakacak bir genç değildir. Zengin bir ailenin veliahtı olan Bulut’un annesinin cemiyet hayatından çocukluk arkadaşı Şahika ile evlenmesi istenir. Fakat Bulut, Elif’le evlenmekte kararlıdır. İki aşığın önündeki engeller bununla da bitmez. Bulut’un babasının yıllar önceki ilişkisinden olan erkek kardeşi Alaz’ın tüm ailenin hayatını mahvedecek planları vardır. Peki, bu iki sevgili tüm bu planlara ve kötülüklere karşı ne yapacaklardır?

Rüya 3.Bölüm Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı