Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Rumen Alexandra Kefren bekaretini 9 milyona sattı

Özel Haber

30 Mart 2017 Perşembe 12:58:31

Rumen Alexandra Kefren bekaretini 9 milyona sattı

Ailesine ev almak için bekâretini satmak istediğini açıklayan Rumen Alexandra Kefren, alıcısını bulduğunu, 2.3 milyon euro’ya sattığını duyurdu.

Rumen Alexandra Kefren bekaretini 9 milyona sattı

Romanya’da ailesi ile birlikte yaşayan Kefren, geçtiğimiz yıl satışa çıkardığı bekareti ile gündeme gelmişti. Katıldığı program ile ise, duyurusu tüm Dünya’ya yayıldı.

Geçtiğimiz yıl Kasım ayında İngiliz televizyonlarından ITV’de yayınlanan This Morning isimli programa konuk olan Kefren, bu programda bekaretini satmak istediğini açıklayarak bir anda Dünya gündemine oturmuştu.

18 yaşında ki genç kadın, Ahlaksız Teklif adında ki hollywood yapımı sinema filmini örnek alarak böyle bir girişimde bulunduğunu, bu parayı da ailesine ev almak için kullanacağını açıklamıştı.

Dünyaca ünlü İngiliz gazetesi The Mirror’da yer verilen habere göre, Kefren Hong Konglu bir iş adamıyla 2.3 milyon euro ile ilk cinsel birlikteliğini yaşayarak, bekaretini vermek için anlaştı.

Bu bekaret satışı anlaşmasının ise Almanya merkezli bir escort sitesi üzerinden yapıldığı iddia edildi.

Yaptığı duyuru sonrasında eleştirilerin hedefi olan Kefren, “Çok fakir bir ülkede yaşıyorum. Bu yüzden anne babama yardım etmem lazım” diyerek bu kararının gerekçesini savunmuştu. Neredeyse 9 milyon TL’lik teklifi veren iş adamının kim olduğu ise gizli tutuluyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı