Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Rtük’den Yemekteyiz Gelinim Mutfakta ve Zuhal Topal’a büyük şok

Televizyon

24 Temmuz 2018 Salı 21:51:03

Rtük’den Yemekteyiz Gelinim Mutfakta ve Zuhal Topal’a büyük şok

Rtük’ten yeni bir adım daha geliyor! Daha önce izdivaç programlarının kapatılmasıyla gündeme gelen yasaklara bir yenisi gelin kaynana tarzı programlar olacak! Rtük’ün Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlanmasının ardından yasaklar başlayacak! Gelinim Mutfakta ile Zuhal Topal’ın yeni başlayacak programına büyük şok! İşte Rtük’ün yasakları ve hangi programların etkileneceği…

Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) yeni bir yasakla gündeme geliyor! Yeni sistemle birlikte Kültür Ve Turizm Bakanlığı’na bağlanacak RTÜK’ün bunun gerçekleşmesinden itibaren Yemekteyiz ve Gelinim Mutfakta tarzı programlara yasak getireceği öğrenildi! Zuhal Topal’ın da FOX TV ekranlarında başlayacak ‘Momsters’ formatlı yeni programı bu yasaktan etkilenecek.

Gelin-Kaynana tarzı programlara yasak getirileceği gündeme geldikten sonra Yemekteyiz, Gelinim Mutfakta ve Zuhal Topal’ın yeni programının geleceği soru işareti oldu. Özellikle Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta ve TV8 ekranlarının sevilen yarışması Yemekteyiz’de programın binlerce hayranı bulunuyor. Bu programların tutkunları gelen iddiaların ardından üzüntüye kapıldı!

YEMEKTEYİZ VE GELİNİM MUTFAKTA BİTİYOR MU?

Sezon finaliyle ara veren TV8’in sevilen yarışması Yemekteyiz ile sezon finali yapmadan, ara vermeden yoluna devam edecek Gelinim Mutfakta’nın geleceği RTÜK’e bağlı! Rtük’ün gelin kaynana tarzı programlara yasak getirmesinin ardından bu yarışmaların yayından kaldırılması bekleniyor. Ancak Rtük bu yasak kararını alana kadar programların yayın hayatına devam edeceği öğrenildi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı