Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

RTÜK yasakladı, Seda Sayan engelleri aştı! Skandallar silsilesi!

Televizyon

15 Aralık 2017 Cuma 16:18:44

RTÜK yasakladı, Seda Sayan engelleri aştı! Skandallar silsilesi!

RTÜK

RTÜK tarafından evlendirme programlarına yasak gelmesine rağmen Seda Sayan ve Uğur Arslan son dönemde tekrar evlendirme programına devam etmeye başladı. YouTube isimli dünyanın en popüler video platformunda ortaya çıkan ”Global TV” isimli kanalda yayınlanmaya başlayan evlendirme programının özellikle de son bölümünde adeta bir skandal yaşandı. Doğulu konuşma biçimi ve yapılı erkek formunda olan Selahaddin isimli damat adayının karşısında 2 gelin adayı kavgaya tutuşurken, Seda Sayan, gelin adayından birisinin Selahaddin isimli damat adayının karşısında dekolteli bir giyim ve mini etek ile oynamasını istedi.

Tüm bu yaşananların yanı sıra Seda Sayan’ın bu yaptığı ile birlikte RTÜK’ün engellerini deldiği, skandallar yaratan ”Evleneceksen Gel” programının yeni bölümlerine adeta tekrar başladığı göze çarptı.

Cinsellik Düşündürücü Dans!

Gelin adayı Seda Sayan tarafından gelen isteği geri çevirmeyerek dans etmeye başlarken, programdan para alan birçok sahte gelin ve damat adayının isteklere uymak zorunda oldukları biliniyor. RTÜK tarafından YouTube kanalına herhangi bir şekilde müdahale edilecek mi? Bu süreçte bu soruya yanıt aranıyor ancak BTK’nın kanalın engellenmesi için adım atabileceği tahmin ediliyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı