Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Robert Redford ve Jane Fonda Netflix’in Draması Our Souls at Night yapımında buluşuyor

Columbia Pictures/Photofest; Netflix

Film Haberleri

1 Ocak 2017 Pazar 03:34:29

Robert Redford ve Jane Fonda Netflix’in Draması Our Souls at Night yapımında buluşuyor

İki efsanevi oyuncu ilk kez 50 yıl önce birlikte bir filmde rol almışlardı ve 1979 yılından beri beyazperde de hiç bir araya gelmediler.

our souls at night film oyuncu haberi

37 yıl aradan sonra ilk kez, Robert Redford ve Jane Fonda aynı beyazperdeyi paylaşacaklar. Ekranda dördüncü kez buluşacak olan Redford ve Fonda Netflix’in 2017 draması Our Souls at Night’da bir araya gelecek.

İlk kez, 1966 yılında Marlon Brando’nun öncülüğündeki The Chase gerilim filminde bir araya gelen Redford ve Fonda, Our Souls at Night’da aşağıda Netflix tarafından paylaşılmış ilk görüntülerde de görüldüğü gibi eşlerini kaybetmiş komşuları canlandıracaklar. Kent Haruf’un 2015 yılında yayınlanan aynı isimdeki romanından uyarlanan filmde Addie Moore (Fonda), Louis Waters’a (Redford) beklenmedik bir ziyaret gerçekleştiriyor ve onlarca yıldır komşu olmalarına rağmen birbirleriyle çok az iletişim kurmuşlar. Artık çocukları uzakta ve koca evlerinde tek başlarına yaşarken Addie bir bağlantı kurmak ve kalan zamanlarını birlikte mutlu bir biçimde geçirmek istiyor.

Oyuncu kadrosunda 1978 yapımı Coming Home’dan Fonda’nın bir diğer rol arkadaşı Bruce Dern, 1974 yapımı The Great Gatsby’den Redford’un bir diğer rol arkadaşı Tom Buchanan, Judy Greer, Matthias Schoenaerts ve Iain Armitage bulunuyor. Filmin yönetmeni ise Ritesh Batra.

Fonda ve Redford, The Chase’da Redford’un karakterinin hapse girmesi ile ayrılan evli bir çifti oynuyordu ve bundan yaklaşık bir yıl sonra 1967 yılında Barefoot in the Park adlı romantik komedide yeni evli bir çifti canlandırmışlardı. İkili aynı zamanda 1979 yapımı The Electric Horseman’de birbirinin karşısında da yer almıştı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı