Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Rıza Kocaoğlu Zeynep Bastık’tan Ayrıldı!

Magazin

2 Temmuz 2018 Pazartesi 10:56:53

Rıza Kocaoğlu Zeynep Bastık’tan Ayrıldı!

Çukur dizisindeki Aliço karakterindeki oyunculuğuyla büyük beğeni toplayan Rıza Kocaoğlu, aşk hayatında sorunlu ve başarısız günler yaşıyor! Rıza Kocaoğlu, sevgilisi Zeynep Bastık’la ayrıldığını açıkladı! Rıza Kocaoğlu Zeynep Bastık aşkı kesin olarak bitti…

1979 yılında İzmir’de dünyaya gelen Rıza Kocaoğlu, küçük yaştan beri Göztepe futbol takımı taraftarı olmasıyla da biliniyor. Üniversite öğrenimini 9 Eylül Üniversitesi’nde Oyunculuk fakültesinde alan yakışıklı oyuncu Rıza Kocaoğlu’nun ilk işi 2001 yılındaki Yeni Hayat dizisi oldu. Dizide Umut karakterini oynayarak oyunculuk kariyerinin ilk deneyimini yaşayan Rıza Kocaoğlu ardından günümüz popüler dizilerinden Ezel, Kuzey ve Güney ile Çukur dizilerinde de büyük çıkış yakaladı.

Kuzey Güney dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ’un (Kuzey’in) en yakın arkadaşı Ali Güntan’ı oynayan Rıza Kocaoğlu, bu diziyle birlikte ekranların değişmez ismi olduğunu gösterdi ve yıldızı parladı. Şimdilerde 2. sezonu başlaması beklenen Çukur dizisinde oynayan Rıza Kocaoğlu aşk hayatında ise iş hayatındaki başarıyı yakalayamıyor! Muhabirlerin “aşk” sorusuna cevap veren Kocaoğlu “Biz ayrıldık.” dedi. Böylece Rıza Kocaoğlu ile Zeynep Bastık aşkının bittiği resmi olarak öğrenilmiş oldu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı