Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Reynmen ve Başak Karahan aşk mı yaşıyor?

Özel Haber

3 Temmuz 2018 Salı 19:17:51

Son Güncelleme: 05/07/2018 14:17:52

Reynmen ve Başak Karahan aşk mı yaşıyor?

Ünlü Youtuber’lar Enes Batur ve Başak Karahan çiftinin ayrıldığı haberlerini ilk olarak sinehaber.com’da okumuştunuz. Bu ilişkinin kesin bitmesi sonrası Başak Karahan ve Reynmen’in aşk yaşadığı iddiaları sosyal medyayı salladı. Peki Başak Karahan ve Reynmen gerçekten aşk yaşıyorlar mı?

Youtube çiftleri Enes Batur ve Başak Karahan’ın ayrılma haberleri tüm sevenleri tarafından üzücü bir şekilde öğrenildi ve olay boyutlarını aştı. Bundan sonra hem Başak Karahan hem Enes Batur ilişkilerini noktaladıkları birer video çektiler. İkilinin aşklarının tamamen bitmesinin sebebi, Enes Batur’un aldattığı yönde gelen bilgiler arasında yer aldı ancak ikisi de bunu itiraf etmedi.

Reynmen ve Başak Karahan Aşk mı yaşıyor?

Enes Batur’dan hemen ayrıldıktan sonra Başak Karahan ünlü Youtuber Reynmen’in evine gitti. Reynmen evinden paylaştığı görüntü sonrası Başak Karahan’a üzücü şarkılar söylerek espiriler yaptı. Ancak bu video espiriden daha çok ünlü ikilinin aşk yaşadığını ve Enes Batur’a ihanet ederek Reynmen’i seçtiği yönünde yorumlar yapıldı. İki tarafta şu anda bu ilişkiyi doğrulamasa da izlenilen videolar aşklarına kesin gözüyle bakmaya neden oldu.

İşte Reynmen ve Başak Karahan’ın çok konuşulacak Videosu!

1 Yorum

1 Yorum

  1. Başak hayranı

    4 Temmuz 2018 at 15:57

    Orası Reynmen’in evi değil.Şirket şirket!!!!

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı