Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ressam Ömer Erdem, Ankara’da sergi açmaya hazırlanıyor

Kültür Sanat

3 Ocak 2017 Salı 17:45:37

Son Güncelleme: 03/01/2017 17:45:54

Ressam Ömer Erdem, Ankara’da sergi açmaya hazırlanıyor

Karabüklü resim sanatçısı Ömer Erdem, 7-31 Ocak tarihleri arasında Ankara’da resim yağlı boya resim sergisi açmaya hazırlanıyor.

karabüklü ressam ömer erdem ankarada sergi açacak

Ressam Ömer Erdem, Ankara’da bulunan Galerim adlı Sanat galerisinde “Benim mahallem, dünyanın en güzel ülkesiydi” temasıyla yağlı boya resim sergisi açmaya hazırlanıyor.

Erdem, çocukların okul dönemlerinden, oyunlarına kadar farklı alanlarda yağlı boya ile yaptığı birbirinden ilgi çekici resimlerini sergileyecek.

Ankaralı tüm sanat severleri sergiye davet ettiğini belirten Erdem, serginin 7 Ocak’tan 31 Ocak tarihine kadar da sanat severlerin ziyaretine açık olacağını söyledi.

Ömer Erdem, 2014 yılında, Gönül Elçileri Projesi Kapsamında yaptığı resimleri Karabük Aile ve Politikalar İl Müdürlüğüne hediye etmişti. O dönem bu hediyesi sonrasında, Erdem’i atölyesinde ziyaret eden kurum il müdürü Durmuş Ali Daldallı kendisine plaket vermişti.

30 adet resminin yer alacağı sergi, Ankara’da, Armada AVM’de yer alan galeride gerçekleşecek olan serginin açılışı 7 Ocak Cumartesi günü saat 17.00-19.00 saatlerinde gerçekleşecek.

ömer erdem ankara sergi davetiyesi

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı