Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Renkli Sayfalar yeni yüzü ile yarın izleyenleri ile buluşuyor!

Televizyon

19 Şubat 2017 Pazar 18:05:00

Son Güncelleme: 04/07/2018 23:05:12

Renkli Sayfalar yeni yüzü ile yarın izleyenleri ile buluşuyor!

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve gerek konukları, gerek programda masaya yatırdıkları konular ile hakkında çok söz ettiren Renkli Sayfalar yeni yüzü ve sunucuları ile izleyicileri ile buluşmaya hazırlanıyor.

Renkli Sayfalar yeni yüzü ile yarın izleyenleri ile buluşuyor!

Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt’ın sunuculuğunu üstlendiği, ancak programdan ayrılmaları ile Fox Tv’nin hemen anlaşma imzaladığı isimlerin eski programı Renkli Sayfalar yeni yüzü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Sabah kuşağı programı olarak ekranlara gelen ve büyük merakla takip edilen Renkli Sayfalar artık yeni sunucuları ve içeriği ile yayın hayatına devam edecek.

Sağlık, yaşam ve magazin haberleriyle ekrana gelecek olan programı ünlü sunucu Şule Zeybek, ünlü şarkıcı ve televizyoncu Lerzan Mutlu ve Op.Dr. Aytuğ Kolankaya beraber sunacak.

Beslenme tüyolarından güzellik haberlerine, magazinden, yaşam haberlerine kadar gündelik hayata dair ne varsa Renkli Sayfalar’da ekrana gelecek.

Kimi zaman uzman, kimi zaman ünlü konuklarıyla Kanal D izleyicilerine dopdolu bir üç saat yaşatacak.

Renkli Sayfalar, yeni sunucuları ve yapısı ile Pazartesi günü saat 09.30’da Kanal D ekranlarında olurken, eskiden olduğu gibi hafta içi her gün yayınlanacak.

Renkli Sayfalar Fragmanı

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı