Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Recep İvedik 6 Ne Zaman Vizyona Girecek? Nerede Çekilecek?

Film Haberleri

29 Temmuz 2018 Pazar 16:08:28

Recep İvedik 6 Ne Zaman Vizyona Girecek? Nerede Çekilecek?

Recep İvedik 6 ne zaman vizyona girecek? Şahan Gökbakar’ın instagram hesabından müjdesini verdiği serinin 6. filmi Recep İvedik 6 için geri sayıma geçildi! Başrolünde Şahan Gökbakar’ın olduğu ve gişe rekorları kıran Recep İvedik serisinin altıncı filmi için büyük heyecan yaşanıyor! Recep İvedik hayranlarının merakla beklediği serinin 6. filminin nerede geçeceği, senaryosunun nasıl olacağını, ne zaman vizyona gireceğini sizler için araştırdık.

Türkiye’de sinema seyircisinin en sevdiği yapım olan Recep İvedik serisinin 6. filmi için geri sayıma geçildi! Geçtiğimiz günlerde müjdeyi veren ünlü komedyen Şahan Gökbakar, Recep İvedik 6’nın ne zaman vizyona gireceğini Sosyal medya hesaplarından açıklamıştı! Recep İvedik 6, Şubat 2019 yılında vizyona girecek! Peki Recep İvedik 6’nın çekimleri nerede yapılacak? Recep İvedik 6’nın senaryosu nerede geçecek?

Box Office Türkiye verilerine göre Recep İvedik serisinin 5. filmi Recep İvedik 5, toplam 40 milyon 325 bin 202 seyirciye ulaştı ve toplamda 473 milyon 617 Bin TL hasılat elde ederek kırılması güç bir rekora imza attı. En çok hasılat kazanan filmler listesinde Recep İvedik serisinin 1, 2, 3, 4 ve 5. filmleri de yer alıyor! Böyle büyük bir başarıya imza atan Recep İvedik serisinin 6. filmi beklentileri daha da yükseltti! Bakalım Şahan Gökbakar nasıl bir iş ortaya koyacak…

RECEP İVEDİK 6 NEREDE ÇEKİLECEK?

Senaryosuyla ilgili henüz kesin bir açıklama gelmeyen Recep İvedik 6’nın nerede çekileceği belli oldu! Serinin 6. filmi Bursa Karacabey Longozu’nda çekilecek. Müthiş doğasıyla dikkatleri çeken Karacabey’in tanıtımına da yardımcı olacak Recep İvedik 6 filmi için dev bir set kuruldu ve hazırlıklara başlandı. Karacabey Belediye Başkanı’da tanıtım fırsatına dikkat çekerek Recep İvedik 6’nın çekimlerine ev sahipliği yapmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı