Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Recep İvedik 6 film fragmanı yayınlandı mı? Şahandan müjde

Film Haberleri

7 Temmuz 2018 Cumartesi 21:14:35

Recep İvedik 6 film fragmanı yayınlandı mı? Şahandan müjde

Recep İvedik serisinin başrolü, yapımcısı Şahan Gökbakar’dan müjde geldi! Recep İvedik serisinin 6. filmi Recep İvedik 6 film fragmanı yayınladı mı? Şahan Gökbakar’ın kendi instagram hesabından yaptığı paylaşım heyecan yarattı. Şahan Gökbakar, Recep İvedik 6 film afişini paylaştı, altına da “Geliyoooooor Recep 😂😂😂” yazarak sinyali verdi. Şahan Gökbakar’ın paylaşımının ardından Recep İvedik 6 heyecanı büyüdü! 

Türkiye’de sinema tarihinin en büyük hasılatını yapan yerli film serisi Recep İvedik’te serinin 6. filminin heyecanı yaşanıyor! Şahan Gökbakar kendi instagram hesabından paylaştığı Recep İvedik 6 afişiyle heyecan yarattı! Recep İvedik’in yaratıcısı Şahan Gökbakar paylaştığı afişle filmin kısa bir sürede çıkacağına dair sinyal verdi. Paylaştığı afişin altına da “Geliyoooooor Recep 😂😂😂” yazan başarılı komedyen ve oyuncu Recep İvedik 6’nın 2018 sonlarında veya 2019 başlarında vizyona gireceğini açıklar nitelikteki paylaşımıyla sosyal medyada gündem oldu.

Recep İvedik 6 Fragmanı Yayınlandı mı? Recep İvedik 6 Ne Zaman Vizyona Girecek?

Recep İvedik 6 fragmanı henüz yayınlanmadı! Recep İvedik 6’da hangi oyuncuların seriye dahil olacağı da bilinmiyor. Ayrıca serinin yeni filminin senaryosu da tam olarak net değil. Recep İvedik 5 ile gişede rekor üstüne rekor kıran Şahan Gökbakar, 40 Milyon seyirciye ulaşmıştı! Recep İvedik 6 filmi ile başarı çıtasını daha da yükseltmek isteyen Gökbakar, bakalım hedefine ulaşabilecek mi?

Recep İvedik 6’nın konseptinin serinin diğer filmlerinden biraz daha değişik olacağı konuşuluyor. Öyle ki filmin afişindeki Gorilden ve söylentilerden yola çıkarak Recep İvedik 6’nın Afrika’da geçebileceği, filmde Afrika sahnelerinin olabileceği söylenebilir.

Recep İvedik 6 filminin 2019 yılının ilk aylarında vizyona girmesi bekleniyor. Recep İvedik’te sosyal medya hesabı Instagram’dan yaptığı paylaşımla bunu doğrular nitelikte bir adım attı. Recep İvedik 6, serinin önceki filmleri gibi başarılı bir gişe hasılatı yakalayabilecek mi, beklentileri karşılayabilecek mi? Hep birlikte göreceğiz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı