Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Recep İvedik 5’in Fragmanı Yayınlandı, vizyon tarihi de belli oldu

Film Haberleri

15 Ocak 2017 Pazar 22:26:38

Son Güncelleme: 04/07/2018 23:25:20

Recep İvedik 5’in Fragmanı Yayınlandı, vizyon tarihi de belli oldu

Şahan Gökbakar’ın kurgusal karakter olarak sinemaya taşıdığı ve son filmi Recep İvedik 4 ile izlenme rekorları kıran serinin 5. filmi için ilk fragman yayınlandı. Filmin vizyon tarihi de belli oldu.

Recep İvedik 5'in Fragmanı Yayınlandı, vizyon tarihi de belli oldu

İlk olarak 2008 yılında vizyona giren film sonrasında 1’e yıl ara ile filmin 2. ve 3’üncüsü çekilmişti. 4. film için 4 yıl bekleyen Gökbakar kardeşler, 2015 yılında sinemaseverler ile buluşan 4. filmin ardından izleyiciler çok beklemeyecek! Recep İvedik 5, 16 Şubat’ta beyazperde de izleyicilerle buluşturacak.

Recep İvedik’in komedi dolu yeni serüvenini izleyeceğimiz devam filminin senaryosu yine Şahan ile serinin 2. filminden bu yana senaryolarına katkıda bulunan Togan Gökbakar tarafından kaleme alındı.

Yine ilk filmden bu yana olduğu gibi serinin 5. filminin yönetmenliğini de Togan Gökbakar üstlenecek.

Recep İvedik 5 Konusu:

Recep İvedik mahalle sakinlerinden İsmet’in ailesine taziye ziyaretinde bulunduğu sırada eşinin düştüğü zor duruma üzülerek dostunun geride bıraktığı son görevini yerine getirmek üzere yola çıkar. Bu yolcuğun kısa süreceğini hayal eden Recep, genç sporculardan oluşan Milli Takımı yurtdışındaki bir spor organizasyonuna götürdüğünü fark ettiğinde artık geri dönüşü olmayan bir macera başlamıştır.

Spor organizasyonuna katılacak ekibin talihsiz olayı sonucu işler karışırken, Recep kontrolü eline alır. Kazanmaktan başka bir çaresi olmadığına inanan Recep; olayları kendi yöntemleriyle çözmek isteyince ise ortaya eğlenceli olaylarla bezenmiş eşsiz bir komedi çıkar.

Recep İvedik 5 Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı