Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Rabia Toprak Keşke Hiç Büyümeseydik Dizisi Oyuncu Kadrosuna Katıldı

Dizi Haberleri

25 Temmuz 2018 Çarşamba 17:41:47

Rabia Toprak Keşke Hiç Büyümeseydik Dizisi Oyuncu Kadrosuna Katıldı

Mint Yapım Birol Güven yapımcılığında hazırlanan ve Show TV Ekranlarında yayınlanacak Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi oyuncu kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor! Yeni sezonda Show TV ekranlarında başlayacak diziye son katılan isim Rabia Toprak oldu. Daha önce de ünlü basketbol oyuncusu Caner Nalbantoğlu’nu oyuncu kadrosuna dahil eden diziye son katılan Rabia Toprak hangi rolde karşımıza çıkacak? Sizler için araştırdık…

Mint Yapım yapımcılığında hazırlanan ve gelecek sezon Show TV ekranlarına damga vurması beklenen Keşke Hiç Büyümeseydik dizisine bir yeni oyuncu daha katıldı! Rabia Toprak, gelecek sezon Keşke Hiç Büyümeseydik dizisiyle Show TV ekranlarında olacak! Burcu Kara,Deniz Celiloğlu,Caner Nalbantoğlu ve Murat Kılıç’ın ardından Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin yeni oyuncusu Rabia Toprak oldu.

Yeni sezon öncesi cast çalışmalarını bitirip artık çekimlere başlamaya hazırlanan Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin yeni oyuncusu Rabia Toprak güzelliğiyle de dikkatleri çekmeyi başardı. Güzel oyuncunun sosyal medyada herhangi bir hesabı bulunmazken kendisi hakkında pek fazla bilgide bulunamıyor. Ancak bilinen kesin bir şey var ki oda Rabia Toprak’ı güzelliği ve oyunculuğu ile gelecek sezon Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde izleyeceğiz.

RABİA TOPRAK KİMDİR, YENİ ROLÜ NE OLACAK?

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisine katılan yeni oyuncu Rabia Toprak’ın dizideki rolüyle ilgili henüz bir açıklama ve bilgi gelmedi. Rabia Toprak’ın biyografisi ile ilgili de henüz tam bir bilgi yok. Oyuncunun sosyal medyada hesabı da bulunmuyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı