Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Prison Break Yerli Uyarlamasına Yeni Oyuncu Gürkan Uygur Oldu!

Özel Haber

14 Temmuz 2018 Cumartesi 21:14:32

Prison Break Yerli Uyarlamasına Yeni Oyuncu Gürkan Uygur Oldu!

Dünyada ve Türkiye’de efsaneleşen dizi Prison Break’ın yerli uyarlaması için uzun süredir cast çalışmaları devam ediyordu. Dizinin orjinalinde yer alan Michael Scofield karakterini yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un oynayacağı kesinleşmişken dizide Kıvanç Tatlıtuğ’un abisi yani Lincoln Burrows karakterini oynayacak isim de belli oldu! Gürkan Uygur, Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte Prison Break dizisinin yerli uyarlamasında yer alacak!

Prison Break dizisi, hem Dünyada hem de Türkiye’de milyonlarca tutkunu olan efsaneleşmiş bir diziydi. Türkiye için yerli Prison Break çalışmaları uzun zamandır devam ediyor. Cast çalışmalarında artık sona gelindi. Oyuncu kadrosuna Kıvanç Tatlıtuğ’un ardından Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin efsaneleşmiş ismi, ‘Memati’si’ Gürkan Uygur’da dahil oldu! Prison Break’ın yerli uyarlamasında Kıvanç Tatlıtuğ ile Gürkan Uygur abi-kardeşi oynayacak!

Prison Break orjinal dizisi dünya üzerinde milyonlarca izleyici ve hayran kitlesine ulaşmıştı. Türkiye’de de büyük bir proje ile Prison Break’ın yerli versiyonu için çalışmalar epeydir devam ediyordu. Diziye 2 ünlü ismin dahil olmasının ardından heyecan daha da arttı. Michael Scofield karakterinde izleyeceğimiz Kıvanç Tatlıtuğ ile abisi Lincoln Burrows karakterini oynayacak Gürkan uygur şimdiden Prison Break hayranlarını heyecanlandırmayı başardı!

KURTLAR VADİSİ MEMATİ PRİSON BREAK YERLİ UYARLAMASINDA!

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde uzun süre Memati karakteriyle izleyicinin hafızasına kazınan Gürkan Uygur yaklaşık 2 sene önce Kurtlar Vadisi dizisinden ayrılmıştı. Ardından birçok dizide ve filmde izlediğimiz Gürkan Uygur nam-ı diğer Memati şimdi de Prison Break yerli uyarlamasıyla izleyici karşısına çıkacak.

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı