Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Poyraz Karayel’in Zülfikar’ı Celil Nalçakan Songül Öden’in Partneri Oldu

Dizi Haberleri

7 Ağustos 2018 Salı 15:43:36

Poyraz Karayel’in Zülfikar’ı Celil Nalçakan Songül Öden’in Partneri Oldu

Poyraz Karayel dizisinde canlandırdığı Zülfikar karakteriyle kalplerde taht kuran, Celil Nalçakan’ın yeni dizisi belli oluyor. Yerli This Is Us uyarlamasında Songül Öden’in partnerliği için Celil Nalçakan’la anlaşıldı. Daha önce Hayati ve Diğerleri dizisinde istediğini alamayan Celil bu projede adından söz ettirmek istiyor.

Poyraz Karayel dizisinin sevilen karakterlerinden biri olan Zülfikar, kendini gösterebileceği yeni dizisi belli oldu. Songül Öden’in daha önce kadroda olacağını açıkladığımız Yerli This Is Us uyarlamasında partner olarak Celil Nalçakan’la yapılan görüşmelerde anlaşma sağlandı.

Tüm dünyada izlenme rekorları kıran This İs Us’ın Türkiye uyarlaması FOX TV’de ekrana gelecek. Dizi için Birkan Sokullu ve Songül Öden’le anlaşma sağlanmıştı. Dizinin erkek başrol oyuncularından biri Celil Nalçakan oldu.

Merve Girgin’in senaryosunu yazacağı ve Deniz Madanoğlu’nun da senaryo uyarlamasını yapacağı dizi çekimlerine başlayacak. Cast çalışmaları tamamlanan dizi için geri sayım başlandı.

Songül Öden’in uzunca bir süre sonra ekrana geleceği yapım şimdiden büyük merak oluşturdu.

Dizinin Ağustos ayında setlere ineceği ve Eylül 2018’de FOX TV’de yayınlanacağı konuşuluyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı