Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Poyraz Karayel’in reji ekibindeki sorunlar bitmiyor

Dizi Haberleri

22 Aralık 2016 Perşembe 22:47:10

Poyraz Karayel’in reji ekibindeki sorunlar bitmiyor

Setten çıkan iddialara göre oyuncular arasında kutuplaşmaların olduğu tabi sadece bu da değil, reji ekibinde yaşanan sorunlar ise bitmek bilmiyor.

poyraz karayel setinde kavgaa

Kanal D’nin başarılı dizisi Poyraz Karayel’de yaşanan tüm sorunlara rağmen izleyicilerinden geçerli not almayı başarıyor.

Limon Film ve Hayri Aslan’ın yapımcılığını üstlendiği İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar’ın başrolü paylaştığı Poyraz Karayel 21 Aralık Çarşamba günü 73. bölümü ile yayınlandı. Reytinglerde başarısı sürerken set’te ise her şeyin yolunda gitmediğine dair söylentiler artmaya devam ediyor. Öyle ki reji ekibinde yaşanan problemler nedeniyle dizinin çekimleri sıkıntılı geçiyor. Bu sebeple ekibin sürekli değiştiği de kulislerde kulaktan kulağa dolaşıyor. Limon Yapım ve Hayri Aslan bu durumda çaresiz kalsa da bir şekilde durumu idare etmeye çalışıyorlar Kaliteli bir şekilde sunulan senaryo ve işleniş kurgusu ile dizi izleyicilerine alışıla gelmiş dizilere göre farklı bir tat bıraktıran Poyraz Karayel’de yaşanan gerginliğin devam etmesi durumunda ekrana yansımasının nasıl olacağı ise merak ediliyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı