Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Poyraz Karayel’e yeni bir oyuncu daha katıldı

Dizi Haberleri

13 Ocak 2017 Cuma 17:09:27

Poyraz Karayel’e yeni bir oyuncu daha katıldı

Kanal D ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan Poyraz Karayel dizisinin oyuncu kadrosuna, son olarak O Hayat Benim dizisinde rol alan o isim katıldı.

Poyraz Karayel'e yeni bir oyuncu daha katıldı

Başrollerinde İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, İlker Aksum, Funda Eryiğit, İdil Fırat, Ataberk Mutlu, Hare Sürel, Ayda Aksel, Celil Nalçakan ve Cem Cücenoğlu’nun yer aldığı Kanal D’nin sevilen dizisine Deniz Celiloğlu dahil oldu.

Yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği Poyraz Karayel’in kadrosuna dahil olan oyuncu daha önce Star Tv’de Muhteşem Yüzyıl’da rol almıştı.

Aynı zamanda Kanal D’nin Kanıt dizisi ve Fox Tv’nin O Hayat Benim’inde emniyet mensubu (komser)’i oynayan Deniz Celiloğlu dahil oldu.

Deniz Celiloğlu kimdir?

1 Ocak 1986’da Bulgaristan’da doğan Deniz Celiloğlu, 3 yaşındayken ailesiyle birlikte Türkiye’ye geldi. Mimar Sinan Üniversitesi, Devlet Konservatuarı Fakültesi, Tiyatro bölümü mezunu olan Deniz Celiloğlu birçok tiyatro oyununda rol aldı.

Kanal D’de yayınlanan Kanıt dizisindeki Komiser Selim rolüyle tanındı. Ayrıca Ev ve Tamam Mıyız? gibi filmlerde başrol oynadı. 12 Aralık 2010’da Müge Bayramoğlu ile evlenen Deniz Celiloğlu, 27 Aralık 2013’te İstanbul Aile Mahkemesi’nde 3 yıldır evli olduğu eşinden tek celsede boşandı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı