Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Poyraz Karayel 78.Bölüm Fragmanı Edanın Yeni Bir Görevi Var

Dizi Haberleri

25 Ocak 2017 Çarşamba 21:13:36

Son Güncelleme: 04/07/2018 14:21:17

Poyraz Karayel 78.Bölüm Fragmanı Edanın Yeni Bir Görevi Var

Poyraz Karayel’de Eda’nın yeni bir görevi var. Nevra’nın gözüne giren Eda’nın hedefi artık Savaştır. Poyraz Karayel 77.Bölüm Fragmanı sabırsızlıkla beklenmeye başlanmışken, yeni bölümde neler olacağı da merak konusu oldu.

Poyraz Karayel 78.Bölüm Fragmanı Edanın Yeni Bir Görevi Var

Ayşegül, izlediği görüntüler sonrasında Poyraz ve Eda’ya hesap sormak için evin yolunu tutar. Poyraz Karayel 77.Bölümünde, Çınar’ın izlettiği video Ayşegül’ü alt üst etmiştir.

Seri katil’in elinde olan Taşkafa’yı kurtarmak için operasyona kalkışılırken, seri katilin cinayetlerinde ki sır perdesi de aralanır.

Eda ise kurduğu tuzak sonrası Nevra’nın gözüne girer ve kızını sonunda görür ancak Nevra’nın isteği bitmemiştir. Yeni görevi, Bahri’ye yaklaşmakta olan Savaş’tır.

Çınar’ın, Poyraz’a olan öfkesi, Meltem’in iyileşmesine engel olmak için elinden geleni yapar. Nevra’da girişimin yöneticileri ile bir görüşme hazırlığındadır.

Mümtaz, bu görüşme ile ilgili Poyraz’dan yardım ister. Yardıma niyeti olmayan Poyraz, sonunda o görüşmeye gider ancak bunun sonuçları çok ağır olacaktır.

Poyraz Karayel 78.Bölüm Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı