Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Power Rangers Zord’ların Yükselişi için yeni fotoğraf

Film Haberleri

9 Ocak 2017 Pazartesi 01:15:04

Power Rangers Zord’ların Yükselişi için yeni fotoğraf

90’lı yıllara damgasını ve Türkiye’de de uzun süre ekranlarda gösterilen Power Rangers Zord’ların Yükselişi filmi için yeni bir fotoğraf paylaşıldı.

power-rangers

1995 yılında Mighty Morphin Power Rangers: Filmi ve 1997 yılında ise Turbo: A Power Rangers Filmi adı ile iki kere beyazperde’ye taşınan efsane yapımın 2017 yılında gösterime girecek olan filmi için rangers’ları gösteren yeni bir fotoğraf paylaşıldı.

Yeni filmde, Açlık Oyunları filminde Effie Trinket’i oynayan Elizabeth Banks Cadı Rita Repulsa’yı canlandırırken, sarı Ranger Becky Gomez, mavi Ranger RJ Cyler, siyah Ranger Ludi Lin, kırmızı Ranger Dacre Montgomery ve pembe Ranger’da Naomi Scott tarafından canlandırılacak.

Dean Israelite tarafından yönetilen film, 24 Mart 2017’de vizyonda olacak.

Yeni görsel, 2017 International Consumer Electronics Show’da paylaşıldı.

Power Rangers’ın genel konusu:

Dizi iyi uzaylıların yardımıyla, dünyayı kötü uzaylılardan kurtaran gençlerin maceralarını anlatmaktadır. Gençler kötü uzaylıları yenmek için, “zord” adı verilen dev robotları kontrol edebilmektedirler. Dizideki robot sahneleri, genelde Japon versiyonundan alınıp İngilizce yeniden seslendirilmiş; diğer sahneleri ise Amerikalılar tarafından yeniden çekilmiştir. Diziye gösterilen ilgi sonucunda, karakterler ve oyuncular yıllar içerisinde sıkça değişmesine rağmen, dizi popülerliğini korumuştur. Öncelikle çocuklar için hazırlanmış, daha sonra zamanın çocukları tarafından benimsenmesiyle, takip eden sezonlarda gençlere de hitap etmeye başlamıştır.

Kahramanlara dizide “ranger” denilmektedir. İlk sezondaki rangerların renkleri değişim sırasına göre; siyah, pembe, mavi, sarı ve kırmızıdır. Daha sonradan, önce yeşil sonra da beyaz eklenmiştir.

power rangers yeni fotoğraf

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı