Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Pop Star Hikayesi! Yıldızlar Şahidim 1.Bölüm bu akşam ekranlara geliyor

Dizi Haberleri

27 Ocak 2017 Cuma 12:15:24

Pop Star Hikayesi! Yıldızlar Şahidim 1.Bölüm bu akşam ekranlara geliyor

Süreç Film imzalı, çok ses getirmesi beklenen yeni dizi Yıldızlar Şahidim bu akşam ilk bölümü ile Star Tv ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor.

Pop Star Hikayesi! Yıldızlar Şahidim 1.Bölüm bu akşam ekranlara geliyor

Sıcacık bir aşk hikayesinin anlatılacağı, Berk Cankat (Aras) ve Özge Gürel (Haziran)’in kendi sesleri ile şarkı seslendirerek performans göstereceği dizi sabırsızlıkla bekleniyor.

Dizi’de kendi sesleri ile şarkı söyleyecek olan iki oyuncunun bu performansları da çok konuşulacağa benziyor. Berk Cankat’ın söyleyeceği şarkı ise Sezen Aksu imzası taşıyor ve ilk defa bu dizi de dinlenme fırsatı yakalanıyor.

21 yaşında, şöhretin zirvesinde ki bir pop starı olan Aras (Berk Cankat) ve en büyük hayali şarkıcı olmak ve şarkı söylemek olan, ve bir o kadar da Aras hayranı Haziran (Özge Gürel)’in bu şarkı performansları merak edilmeye başlandı.

Canan Ergüder, Özge Gürel, Berk Cankat ve Mesut Akusta’ın başrollerini paylaştığı yeni dizinin yapımcılığını’da Süreç Film üstleniyor. Yıldızların hayatlarını, aşklarını ve yaşadıkları zorlukları anlatan dizinin senaryosunu Pınar Bulut tarafından yazılırken, yönetmenliğini de Yıldız Hülya Bilban üstleniyor.

Yıldızlar Şahidim 1.Bölüm’ü ile bu akşam 20.00’da Star Tv’de başlıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı