Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Polisiye dizi Çember geliyor! Çember dizisinin konusu ve oyuncuları belli oldu

Dizi Haberleri

24 Ocak 2017 Salı 11:36:54

Polisiye dizi Çember geliyor! Çember dizisinin konusu ve oyuncuları belli oldu

Ans prodüksiyonun yapımcılığını üstlendiği yeni dizi Çember Star Tv’de başlıyor. Polisiye dizi Çember’in yönetmenliğini Abdullah Oğuz yapıyor.

Polisiye dizi Çember geliyor! Çember dizisinin konusu ve oyuncuları belli oldu

Yapımcılığını yönetmenliğini de yapan Abdullah Oğuz ile birlikte Evren Oğu’un üstlendiği yeni dizinin başrollerinde Serhat Kılıç, Pelin Akil Altan, Barış Bağcı ve Anıl Altan yer alacak.

Her bölümünde farklı ünlülerin konuk oyuncu olarak yer alacağı dizinin ilk bölümünün konuk oyuncusu Sedef Avcı olacak. İlk bölümün adı da ‘Oyunu Bırakıyorum’ olacak.

Yayınlanacak diğer bölümlerde konuk oyuncu olarak, Menderes Samancılar, Melisa Sözen, Duygu Yetiş, İrem Altuğ, Füsun Erbulak, Selçuk Borak ve Gözde Çığacı yer allacak.

Çember Dizi Konusu

Türkiye’nin çeşitli noktalarında ki gizemini koruyan, çözülememiş olayları aydınlatmak amacı ile özel bir ekip kuruluyor. Suçlu profili uzmanı olan Başkomiser Barış (Barış Bağcı)’ın ekip liderliğinde ekip 4 kişiden oluşurken, her biri de kendi alanında uzman kişileri oynayacak.

Çember Dizisi Oyuncuları

Serhat Kılıç’ın canlandıracağı Komiser Adem, şahsına münasır şekilde olaylara yaklaşan, deneyimli ve bir o kadar komik bir polisi oynayacak.

Pelin Akil Altan, yalan söyleyen insanları hareket ve duygu yansımalarından anlayabilme kabiliyetine sahip olan, meslekte yeni bir komiser yardımcısı olan Ayşe’yi canlandırıyor.

Anıl Altan, Volkan adında bir bilişim uzmanı olarak ekibin parçası oluyor.

Birbirinden tamamen farklı karakter ve yeteneklere sahip 4 ismin oluşturduğu ekip, bir vaka da birleşip birlikte çalışmaya başlayacaklardır.

Dizinin fragmanı ise henüz paylaşılmadı, yayınlandığında habere dahil edilecektir.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı