Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Polina Chursanova kimdir? Yaşı kaç nereli

Özel Haber

3 Temmuz 2018 Salı 22:15:20

Son Güncelleme: 03/07/2018 19:21:56

Polina Chursanova kimdir? Yaşı kaç nereli

Youtube’da kanalı bulunan ve Youtuber olan Polina Chursanova kimdir? Bu yazımızda Polina Chursanova ile ilgili her şeyi bulabileceksiniz. Polina Chursanova nereli? kaç yaşında? nerede doğdu? ve ne eğitimi alıyor? Polina Chursanova ile ilgili tüm detayları sizler için hazırladık…

Youtuber olan Polina Chursanova, 19 Mayıs 1996 doğumlu. Rusya’da dünyaya gelen 22 yaşındaki güzel Polina Chursanova, sarışın ve yeşil gözlü. Kerem Arseven ile aşk yaşayan güzel youtuber, 54 kilo ve 1.71 boyunda. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde İngilizce İktisat okuyorken okulu yarıda bırakan Chursanova, şimdilerde Youtuber ve Instagrammer olarak meslek icra ediyor. Boğa burcu olan güzel youtuber’ın annesi Rus babası ise Türk. Youtube’da 500 bini aşkın takipçisiyle ünlü youtuberlar arasına girmeye hazırlanan Polina Chursanova saf güzelliği ve sempatisiyle ön plana çıkıyor.

Türk Malı dizisinde oynayan Polina Chursanova, yakın zamanda başlayacak Türk Malı dizisiyle tekrar dizi ekibine dönebilir. Şuan için net bir şey olmasa da Türk Malı dizisi geri dönerse Polina Chursanova’nın da yeniden dizi ekibine katılması bekleniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı