Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Pınar Altuğ’un dekoltesi sosyal medya’da olay oldu

Magazin

17 Ocak 2017 Salı 15:46:42

Pınar Altuğ’un dekoltesi sosyal medya’da olay oldu

Güzel oyuncu Pınar Altuğ’un eşi ile birlikte katıldığı bir düğünde giydiği kıyafetinin göğüs dekoltesi olay oldu. Kimi takipçileri tarafından beğenilirken, kimisi tarafından da eleştirildi.

Pınar Altuğ'un dekoltesi sosyal medya'da olay oldu

Pınar Altuğ'un dekoltesi sosyal medya'da olay oldu

Pınar Altuğ’un eşi Yağmur Atacan ile birlikte önceki gün gerçekleşen Azade Balkaner ve Alican Özsoy’un düğününde boy gösterdi. Giydiği kıyafetse olay oldu.

Düğüne giderken giydiği kıyafeti üzerindeyken boydan bir fotoğraf çektiren Altuğ, bunu sosyal medya da paylaşarak, altına “Her zaman ki gibi hem kendimi çok güzel hissettim hem de çok rahattım” mesajı yazdı.

Bu paylaşımın ardından, Altuğ’un kıyafetin duruşunu beğenmeyen bir takipçisi paylaşımın altına eleştiride bulunduğu bir mesaj bıraktı.

Altuğ’un takipçisi mesajında, “dekoltesinin aşağıda durduğunu ve elbisenin rahatsız göründüğünü” belirtirken, Altuğ’dan bu eleştiriye de cevap gecikmedi.

Bu mesaja cevap veren güzel oyuncu Pınar Altuğ, “Beğenmeyebilirsiniz ona elbet bir şey diyemem ama bütün gecce dans ettim ve hiç kıpırmadı, gerçekten çok rahattım” cevabını verdi.

pınar altuğ dekolte kıyafet resim

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı