Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Pınar Altuğ’u ölümle tehdit etti

Genel

25 Ağustos 2017 Cuma 08:35:52

Son Güncelleme: 25/08/2017 04:17:58

Pınar Altuğ’u ölümle tehdit etti

Çocuklar Duymasın dizisi ile birlikte uzun bir aradan sonra tekrar dizi setlerine geri dönen güzel oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ, sosyal medyadan ölüm tehdidi aldı.

Pınar Altuğ'u ölümle tehdit etti

Cumhuriyet kadını olduğunu her fırsatta dile getiren güzel oyuncu, dört yıl önce katıldığı bir televizyon programında, öğrencilerin kılık ve kıyafetlerinin serbest olması ile ilgili, “Bu beni rahatsız ediyor. Biz Atatürk’ün çocuklarıyız. Bize yıllardır öğretilen bir kılık kıyafet kanunu var ve hep onun peşinden gittik. İnandığı için türban takılıyorsa sonuna kadar saygım var. Ama eğer şekilcilik olarak takılıyorsa o zaman tepki gösteriyorum” cümlesini kurmuştu.

4 yıl önce yaşanan bu diyaloğu anımsatan bir instagram kullanıcısı ünlü oyuncuyu ölümle tehdit etti. Söz konusu kullanıcı Pınar Altuğ’a bu mesajını hatırlatarak, “Bir daha kapalı kadınlarla ilgili öyle açıklama yaparsan, sete gelip seni öldürürüm” dedi.

Önceki gün aldığı bu tehdit ile ilgili cevap veren Altuğ, “Sanırım derdiniz ünlü olmak. Mesajınızı avukatıma ilettim. Hakkınızda yapılacak suç duyurusu sonrasında, derdinizi hukuka anlatırsınız” dedi.

Bir başka takipçisinden gelen, “Ünlü isimler kötü yorumu hemen mahkemeye taşıyor” mesajına da, “Bu kötü yorum sayılmıyor. ‘Sete gelir seni orada öldürürüm’ diyor, bayağı tehdit ve kabul edilemez” cevabını verdi.

Sevilen oyuncu aldığı bu ölüm tehdidi ile ilgili olarak, “Hesap anında kapatıldı. Avukatım konuyu takip ediyor” açıklamasında bulundu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı