Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Pınar Altuğ’dan ‘Haluk-Meltem’ açıklaması

Magazin

6 Nisan 2017 Perşembe 17:41:19

Pınar Altuğ’dan ‘Haluk-Meltem’ açıklaması

Bir döneme damga vuran Çocuklar Duymasın dizisinin güzel oyuncusu Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı’nın birlikte bir sit-comda yer alacağı haberini dün okuyucularımız ile paylaşmıştık.

Pınar Altuğ'dan 'Haluk-Meltem' açıklaması

Pınar Altuğ, 1 Erkek 1 Kadın tarzında, sadece iki ismin yer ekranda görüneceği, Birol Güven’in de yapımcılığını üstleneceği sit-com projesi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Bir yandan ticaretle de uğraşan güzel oyuncu, reklam yüzü olduğu markanın yeni ürününü tanıttığı gecede kameralar karşısına geçerken, dizi iddiası ile ilgili şu cümleleri kullandı:

“Bir projeler var. Birş eyler konuşuluyor, yüksek sesle düşünülüyor. Tabiki top Birol’da (Birol Güven) o bütün anlaşmaları yapıyor. Biz onun peşinden gidiyoruz. Bana uzun zaman önce ‘Böyle bir fikrim var ne dersin?’ dediğinde çok heyecanlandım.

Gerçekten Tamer ile olan her şeye sorgusuz sualsiz ‘evet’ derim.Dolayısıyla tekrardan onunla sete girmek çok heyecanlı olur. Hele yazan da Birol olursa güzel bir şey çıkar ortaya. Bu saatten sonra Tamer ile bir araya geldiğimizde Haluk ile Meltem’den başka birşey çıkmaz. Seyirci yemez bunları.”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı