Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Petek Ertüre kimdir? Ali Ağaoğlu’nun eski sevgilisi Petek Ertüre Hayatı

Özel Haber

5 Temmuz 2018 Perşembe 12:30:50

Son Güncelleme: 05/07/2018 00:39:58

Petek Ertüre kimdir? Ali Ağaoğlu’nun eski sevgilisi Petek Ertüre Hayatı

Ali Ağaoğlu’yla bir dönem yaşadığı birliktelikle gündemden düşmeyen sosyetik güzel Petek Ertüre kimdir? Instagram paylaşımlarıyla dikkat çeken  Petek Ertüre’nin boyu, nereli olduğu, kilosu ve hayatı, kısaca biyografisini sizler için hazırladık.

1984 İstanbul doğumlu Petek Ertüre, bir dönem Ali Ağaoğlu ile sevgiliydi. Ali Ağaoğlu’nun sevgilisi olarak gündemden düşmediği dönemde ve şimdi yaptığı Instagram paylaşımlaıyla dikkat çeken Petek Ertüre, üniversite öğrenimini Maltepe Üniversitesi’nde, Radyo ve Televizyon Programcılığı Fakültesinde bitirdi. Kısa bir süre magazin sunuculuğu da yapan Petek Ertüre, B Magazin, D Life, D magazin ve Renkli Hayatlar gibi programlarda yer aldı.

Sunuculuğun yanı sıra oyunculuk eğitimini de Müjdat Gezen Sanat Okulu’nda alan Petek Ertüre, Ali Ağaoğlu ile yaşadığı birliktelikle magazin medyasında bir dönem gündemden düşmeyen isimlerden biriydi. Ali Ağaoğlu ile birlikteliğinden 2013 yılında bir erkek çocuk da dünya getirdi, çocuklarının ismi Ali Ege ve şuan 5 yaşında.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı