Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Pazarcı Veysel Mutlu, Beyaz Show’a konuk oldu

Magazin

16 Aralık 2017 Cumartesi 13:57:04

Son Güncelleme: 16/12/2017 13:52:27

Pazarcı Veysel Mutlu, Beyaz Show’a konuk oldu

Veysel Mutlu

Son zamanların en fazla izlenen isimlerinden birisi haline gelen ve sosyal medyanın gündeminde olan Bursalı 21 yaşındaki pazarcı Veysel Mutlu, dün akşam yayınlanan Kanal D ekranlarındaki Beyaz Show programına konuk oldu. 21 yaşındaki gencin özellikle söylediği şarkılar son zamanlarda sosyal medyanın en fazla like alan videoları arasında yerini alırken, 21 yaşındaki gencin programda yaptığı açıklamalarda takipçilerinin dikkatini çekti.

En büyük hayalinin bugüne kadar Murat Boz ile aynı sahnede düet yapmak olduğunu belirten Veysel Mutlu, sosyal medyada 135 bin takipçiye sahip olan hesabından videolar paylaştığını ve paylaşmaya devam edecek olduğunu açıkladı.

Kendi Şarkısını Seslendirdi

Pazarcı olmasına rağmen hayata olumlu baktığı bilinen Veysel Mutlu’nun programda kendisine izin verilmesi ve istenmesi dolayısı ile kendi şarkısı olarak ”Vay delikanlı gönlüm vay” şarkısını seslendirdiği, seyircilerden de büyük alkış aldığı gözlemlendi. Konuklar arasında yer alan 21 yaşındaki Bursalı pazarcı Veysel Mutlu’nun gelecek süreçlerde Murat Boz ile düet yapabilecek olduğu tahmin ediliyor. Zira O Ses Türkiye yarışmasına katılması konusunda da takipçilerinin özellikle ısrar ettiği göze çarptı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı