Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Payitaht Abdülhamid Dünya Prömiyerine hazırlanıyor

Dizi Haberleri

2 Mart 2017 Perşembe 18:30:37

Payitaht Abdülhamid Dünya Prömiyerine hazırlanıyor

Bülent İnal ve Özlem Conker’in başrollerini paylaştığı, ES Film imzalı Payitaht Abdülhamid dizisi 24 Şubat’ta ilk bölümü ile ekranlara gelmiş ve izleyiciler tarafından beğenide toplamıştı.

Payitaht Abdülhamid Dünya Prömiyerine hazırlanıyor

Ne var ki dizi de ki bazı sahneler nedeni ile tarih uzmanı Murat Bardakçı’nın göndermelerine maruz kalmış, dizi de o dönemde var olmayan bazı unsurların kullanılması Bardakçı’nın eleştirmesine neden olmuştu.

2. bölümü ile Cuma günü izleyici ile buluşacak olan dizi 3-6 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan MIPTV 2017 fuarına katılarak, Dünya prömiyerini yapmaya hazırlanıyor.

Mistco dağıtımı ile Dünya prömiyerini ‘The Last Emperor’ adı ile yapacak olan dizinin Cannes’da düzenlenecek olan televizyon fuarı MIPTV’e, dizinin başrol oyuncuları Bülent İnal, Özlem Conker ve ES Film patronları Serdar Öğretici ile Yusuf Esenkal katılacak.

3 Nisan 2017 Pazartesi günü saat 16.00-17.30’da, dizinin dünya prömiyeri olacak olup, açılış konuşmasının ardından bir tanıtım videosu ve sonrasında moderatörün oyuncu ve yapımcılara yönelteceği sorularla gerçekleştirilecek.

Osmanlı Devleti’nin 19. yüzyıldaki Padişahlarından Sultan II. Abdülhamid’in hayatı üzerine kurulu hikâyesiyle ekranlara gelen dizinin gösterimi ilk olarak Discop Dubai’de yapılmıştı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı