Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Paramparça seti “Telenovella”yı ağırladı

Dizi Haberleri

10 Ocak 2017 Salı 00:42:16

Paramparça seti “Telenovella”yı ağırladı

Dünya’nın en büyük medya prodüksiyon şirketi olan Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği Paramparça setine yabancı basının ilgisi bitmek bilmiyor.

Paramparça seti "Telenovella"yı ağırladı

Türkiye’de Star Tv ekranlarında yayınlanan Paramparça dizisi, aynı zamanda 3 sezondur 50’den fazla ülkede de gösteriliyor ve o ülkelerde de oldukça iyi bir izlenme oranına sahip.

Hal böyle olunca Paramparça dizisine uluslararası basının ilgisi de büyük oluyor. Set’in ağırladığı son konuklar ise Macaristan’da yayınlandığı kanal olan TV 2 yetkilileri ve ülkenin en büyük TV dergisinin editörleri oldu.

Daha önce de CNN International, İsveç Devlet Televizyonu olan Sveriges Television(SVT), Fransa’nın en köklü kanalı France 5, Panama’dan Telemetro Canal 13 ile Bulgar kanalı BTV’de Paramparça setinin ağırladığı konuklar olmuştu.

Telenovella dergisine kapak olan, dizinin başrolü Erkan Petekkaya, duyarlı davranarak dergiye yansıyan röportajında ülkenin içinde bulunduğu durumdan ötürü “birlik ve beraberlik” mesajı paylaşmıştı.

Petekkaya, “ülkemizi içeriden ve dışarıdan yıkmak isteyen düşmanların hedeflerine ulaşamayacağını belirttiği” bir mesaj vermişti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı