Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Papillon filmi 44 yıl sonra yeniden çekiliyor

Film Haberleri

17 Ağustos 2017 Perşembe 15:26:24

Papillon filmi 44 yıl sonra yeniden çekiliyor

1973 yılında Franklin J. Schaffer tarafından çekilen ve başrollerinde Steve McQueen ile Dustin Hoffman’ın oynadığı Kelebek filmi yeniden çekiliyor.

Papillon filmi 44 yıl sonra yeniden çekiliyor

Oscar’a da aday gösterilen Papillon filmi yeniden uyarlanarak, beyaz perde’ye taşınıyor. Ancak bu sefer Steve McQueen ve Dustin Hoffman’ın yerine başka isimler yer alıyor.

Henri ‘Papillon’ Charriere’i, Kral Arthur, Son Umut, Anarşinin Evlatları ve Pasifik Savaşı gibi filmlerde boy gösteren Charlie Hunnam canlandırırken, Müzede Bir Gece, Hız Tutkusu, Short Term 12 ve Mr. Robot gibi filmlerin yıldızı Rami Melek’de Louis Dega’yı canlandıracak.

Yeniden uyarlanacak olan Papillon’un senaryosunu Aaron Guzikowsk kaleme alırken, yönetmenliğini ise Michael Noer üstleniyor.

PAPİLLON KONUSU

Haksız yere cinayetten hüküm giymiş olan Henri ‘Papillon’ Charriere küçük suçlara bulaşmış olan bir adamdır. Ancak aldığı bu haksız ceza sebebiyle Fransa’nın kötü ünüyle tanınmış Şeytan Adası’ndaki yüksek güvenlikli hapishaneye sevkedilir. Hapishanede Louis Dega ile tanışır. Zengin fakat savunmasız bir adam olan Dega koruma karşılığında arkadaşının hapishane kaçışını finanse etmeyi kabul eder. İkili arasında ilginç bir arkadaşlık başlar ve ikili bir firar planlamaya girişirler.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı